Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze.

[ Edytowane ]
W dniu wczorajszym 26.08.22 miałem taką sytuację ze wpłacając 10tys zł, wpłatomat nie rozpoznał jednego banknotu, oddał mi 100zl po czym chcial potwierdzenia kwoty. Przez pomyłke nacisnąłem zwróć gotówke. Niestety ani gotówki ani wpływu na konto. Sprawa zgłoszona, pieniądze pilnie potrzebne a podejście ING jest takie, że na rozpatrzenie sprawy mają TRZY tygodnie, dokładnie do 16.09.22. Gdy my spóźnimy sie z np. z ratą o 3 tygodnie, to naliczycie nam odsetki wraz z setkami powiadomień. Gdy to wasz sprzęt sie zepsuje i przetrzymacie nasze pieniądze, które są nam pilnie potrzebne, jedyne co zrobicie to napiszecie przepraszamy?! Nr zgłoszenia 022439/082022
Odpowiedz
0 Lajków
Slawek89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 683 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Bardzo mi przykro, że napotkałeś na kłopot podczas wpłaty gotówki. Przesłałam prośbę do działu, który zajmuje się takimi zgłoszenia o szybszą weryfikację tej sprawy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 665 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Mamy informację, że coś się zmieniło w Twojej sprawie. Zapoznaj się proszę ze szczegółami swojego zgłoszenia. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (1 599 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy