Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze!!

Dnia 03.01.2019, koło godziny 12ej przy ul. Krakowskiej 46 w Tarnowie, wpłacałem 3500zł, wpłatomat przerwał transakcje wydał kartę jednak nie zaksięgował kwoty na koncie, ani jej nie zwrócił!!!! Co dziwne po tej sytuacji działał jak gdyby nigdy nic. Zgłosiłem odrazu reklamację w aplikacji Moje ING, ale do tej pory nie uzyskałem żadnej odpowiedzi i nie wiem co robić
Odpowiedz
0 Lajków
patskr7367
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 944 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze!!

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Dobrze, że zgłosiłeś już u nas reklamację. Na jej podstawie postaramy się jak najszybciej sprawdzić dany wpłatomat. Rozumiemy, że jest to stresująca sytuacja i brak dostępu do swoich pieniędzy jest sporym utrudnieniem, dlatego zawsze staramy się zakończyć reklamację jak najszybciej. Jeżeli możesz, to podaj mi numer swojej reklamacji. Przekażę prośbę o jej przyspieszenie do właściwego zespołu.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 936 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy