Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat zabrał pieniądze!!

Dnia 03.01.2019, koło godziny 12ej przy ul. Krakowskiej 46 w Tarnowie, wpłacałem 3500zł, wpłatomat przerwał transakcje wydał kartę jednak nie zaksięgował kwoty na koncie, ani jej nie zwrócił!!!! Co dziwne po tej sytuacji działał jak gdyby nigdy nic. Zgłosiłem odrazu reklamację w aplikacji Moje ING, ale do tej pory nie uzyskałem żadnej odpowiedzi i nie wiem co robić
Odpowiedz
0 Lajków
patskr7367
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
07-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 050 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze!!

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Dobrze, że zgłosiłeś już u nas reklamację. Na jej podstawie postaramy się jak najszybciej sprawdzić dany wpłatomat. Rozumiemy, że jest to stresująca sytuacja i brak dostępu do swoich pieniędzy jest sporym utrudnieniem, dlatego zawsze staramy się zakończyć reklamację jak najszybciej. Jeżeli możesz, to podaj mi numer swojej reklamacji. Przekażę prośbę o jej przyspieszenie do właściwego zespołu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
62
15
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

@rumik11, Suma wpływów (jednego lub kilku mniejszych) na rachunek powinna wynosić minimum 2000 zł w miesiącu kalendarzowym (ten wpływ musi być między pierwszym, a ostatnim dniem miesiąca).

Wpłatę na s

...

30-11-2020
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

gregg25 szkoda, że podjąłeś taką decyzję o zakończeniu współpracy.
Podstawą do pobrania oświadczenia jest ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu.

...

30-11-2020
Re: Re.: Decyzja wstepna

@Anita3, jeśli operat już dostarczałaś do wniosku to dokument od dewelopera może być ostatnim jakim bank prosi (w decyzji finalnej zazwyczaj jest analizowana nieruchomosc) i po dostarczeniu/uzupełnien

...

30-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy