Odpowiedz

Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

Wpłatomat nie zarejestrował mojej wpłaty 4 000 zł. Złożyłam reklamację - bank odrzucił reklamacje twierdząc że nic nie wpłaciłam. Złożyłam odwołanie ...

To co się dzieję to jest jakaś paranoja. Bank zamroził moje pieniadzę których bardzo potrzebuje.

Nikt mi nawet nie chce udzielić informacji na jakim etapie jest moja reklamacja, jakie są wewnętrzne procedury itd

Numer reklamacji nr 004680/082020.

Odpowiedz
0 Lajków
mrowca77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-08-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 385 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

@mrowca77 Przykro mi, że zaistniała taka sytuacja, która na pewno nie jest łatwa. Przesłałem prośbę o przyśpieszenie weryfikacji zrealizowanej wpłaty. Niestety, ale nie możemy Ci udzielić informacji na temat wewnętrznych procedur. W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystałaś, wysyłamy monit o rozliczenie urządzenia. Dodatkowo operator usługi BLIK udostępnia nam informację o danej transakcji. To w całości pozwala nam na sprawdzenie zrealizowanej wpłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 380 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

mrowca77 Czy otrzymałaś nowe informacje w sprawie swojego zgłoszenia w Moim ING? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 284 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy