Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

Wpłatomat nie zarejestrował mojej wpłaty 4 000 zł. Złożyłam reklamację - bank odrzucił reklamacje twierdząc że nic nie wpłaciłam. Złożyłam odwołanie ...

To co się dzieję to jest jakaś paranoja. Bank zamroził moje pieniadzę których bardzo potrzebuje.

Nikt mi nawet nie chce udzielić informacji na jakim etapie jest moja reklamacja, jakie są wewnętrzne procedury itd

Numer reklamacji nr 004680/082020.

Odpowiedz
0 Lajków
mrowca77
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
20-08-2020
Wiadomość 1 z 3 (685 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

@mrowca77 Przykro mi, że zaistniała taka sytuacja, która na pewno nie jest łatwa. Przesłałem prośbę o przyśpieszenie weryfikacji zrealizowanej wpłaty. Niestety, ale nie możemy Ci udzielić informacji na temat wewnętrznych procedur. W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystałaś, wysyłamy monit o rozliczenie urządzenia. Dodatkowo operator usługi BLIK udostępnia nam informację o danej transakcji. To w całości pozwala nam na sprawdzenie zrealizowanej wpłaty.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
452
130
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (680 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

mrowca77 Czy otrzymałaś nowe informacje w sprawie swojego zgłoszenia w Moim ING? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
644
131
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (584 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana oferty

Czy w takiej sytuacji (gdy kredyt nie został jeszcze zatwierdzony) złożenie kolejnego wniosku (na lepszych warunkach) może się wiązać z mniejszą szansą na uzyskanie kredytu?

24-10-2020
Re.: Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny

Wniosek składaliśmy 18.09. Aktualnie czekamy na wycenę nieruchomości (prawdopodobnie rzeczoznawca był już na miejscu). Po wycenie czekamy na decyzję, wg doradcy kilka dni.

23-10-2020
Re.: Kredyt hipoteczny w ciąży

Byłam w podobnej sytuacji, z tym, że w innym banku, ale doradca powiedział nam że wyliczenia są na dzień składania wniosku.. i tak też było do momentu przeanalizowania zdolności.. później wybraliśmy i...

23-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy