Odpowiedz

Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

Wpłatomat nie zarejestrował mojej wpłaty 4 000 zł. Złożyłam reklamację - bank odrzucił reklamacje twierdząc że nic nie wpłaciłam. Złożyłam odwołanie ...

To co się dzieję to jest jakaś paranoja. Bank zamroził moje pieniadzę których bardzo potrzebuje.

Nikt mi nawet nie chce udzielić informacji na jakim etapie jest moja reklamacja, jakie są wewnętrzne procedury itd

Numer reklamacji nr 004680/082020.

Odpowiedz
0 Lajków
mrowca77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-08-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 424 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

@mrowca77 Przykro mi, że zaistniała taka sytuacja, która na pewno nie jest łatwa. Przesłałem prośbę o przyśpieszenie weryfikacji zrealizowanej wpłaty. Niestety, ale nie możemy Ci udzielić informacji na temat wewnętrznych procedur. W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystałaś, wysyłamy monit o rozliczenie urządzenia. Dodatkowo operator usługi BLIK udostępnia nam informację o danej transakcji. To w całości pozwala nam na sprawdzenie zrealizowanej wpłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 419 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

mrowca77 Czy otrzymałaś nowe informacje w sprawie swojego zgłoszenia w Moim ING? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy