Odpowiedz

Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłacić na planową operację oka dla dziecka . Teraz mam czekać do 25 października ? W oddziale są kamery itd . Z pewnością można przyspieszyć proces . Przez Państwa nieudolne systemy i zły mechanizm urządzeń możecie doprowadzić do kolejnych złych zdarzeń . Pieniądze miałam wpłacić do wtorku . Kto teraz będzie odpowiadał za brak pomocy w tak nagłym i pilnym przypadku . Zostawiam numer reklamacji nr 104036/102024
Odpowiedz
0 Lajków
katgor2328
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-10-2024
Wiadomość 1 z 4 (199 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
574
122
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (148 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne , że firma solid w takim razie pieniądze kradnie . Nie rozumiem dlaczego nikt wcześniej nie interweniował o sposobie zmiany liczenia . W solid pracują ludzie często z niepełnosprawnością . To jest żart kto liczy pieniądze . Pieniądze nie mogą same dostać nóg . Jeżeli nie ma nadwyżki , to ktoś te pieniądze ukradł a pierwszy dostęp ma do nich solid . Więc w dniu jutrzejszym składam wniosek na policję o zabezpieczenie kamer .
Odpowiedz
0 Lajków
katgor2328
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-10-2024
Wiadomość 3 z 4 (136 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przez Społeczność nie możemy dodać informacji do zgłoszonej reklamacji. Proszę, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu w Moim ING. Tam przekażemy tę dodatkową informację do Twojej reklamacji, aby właściwa jednostka przeanalizowała całą sytuację.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
646
121
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (39 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przez Społeczność nie możemy dodać informacji do zgłoszonej reklamacji. Proszę, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu w Moim ING. Tam przekażemy tę dodatkową informację do Twojej reklamacji,

...

07-10-2024
Dodatkowy filtr - ukryj przelewy wewnętrzne

Czy dałoby się dodać dodatkowy filtr w sekcji "ukryj", który ukrywałby przelewy wewnętrzne podczas wyświetlania historii operacji na koncie?

07-10-2024
Re.: Czas oczekiwania na decyzję -kredyt hipoteczny

my składaliśmy wniosek 5/09, 24/09 przeszedł na punkt 5, podejmujemy ostateczną decyzję, ile czasu może potrwać podejmowanie

07-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy