Odpowiedz

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Ja wpłacałam 60 tys ale zdążyłam wsadzić do bankomatu 25tys (mogłam dalej wpłacać a wtedy szukałabym 60) 

mam nadzieje , że tepieniądze się znajdą , ponieważ " każdy twierdzi" pracownicy banku , pracownicy infolinii jak również rzecznik finansowy z którym dzisiaj rozmawiałam - w bankomacie nic nie ginie/ mogło tylko być źle przeliczone / zobaczymy 

 

Żałuje że wpłaciłam te pieniądze mogłam wybrać bank  z możliwością wpłaty w okienku tak dużej kwoty , 

Dobrze że Państwu oddali pieniądze z banku / jeżeli oddali to te pieniądze musiały się znaleść / nikt z własnej kieszeni Państwu prezentu nie zrobił 

 

Ja już nigdy nie będę korzystać z takiej formy wpłaty pieniędzy bo to jest za duże ryzyko 

mam nadzieje że moje pieniądze też się znajdą, pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 11 z 14 (3 770 wyświetleń)

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Nie, do końca powtarzali, to o czym Pan pisze - że bankomat/wpłatomat został już przeliczony i to kilkukrotnie (z powodu naszej reklamacji) i pieniędzy nie ma. Jedynie nasza (konkretnych użytkowników ING) historia itp. 

Mam nadzieję, że Panu też się uda odzyskać pieniądze. 

Odpowiedz
0 Lajków
Enco
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
12-04-2019
Wiadomość 12 z 14 (3 767 wyświetleń)

Re.: Przekręt na wpłatomacie

Przyszła do mnie kolejna odpowiedź banku że nie ma nadwyżki w bankomacie ( który został sprawdzony przez zewnętrzną firmę ) szukałam w sieci informacji natrafiłam na artykuł , w którym właściciel takiej zewnętrznej firmy sam zgłosił się do prokuratury ,że jego pracownik okrada bankomaty w trakcie napełniania ........ 

 http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,7672528,Pracownik_banku__Zamiast_napelniac___okradal_...

 

a mnie pracownicy banku informują że pracownicy to nie złodzieje że nic nigdy im nie zginęło !

Im nie mnie zginęło 15tys w bankomacie / zgłosiłam sprawę do rzecznika finansowego i prokuratury / 

Bank mi odpisał że prokuratura może wystąpić o monitoring mnie nie można ! 

Pracuje jako pośrednik nieruchomości we własnym biurze / każdy mój klient się o tej sytuacji dowie / a jak będzie chciał kredyt w ing to nie ze mną 

ten bank traktuje klientów jak oszustów 

15 tys to jest dopiero przekręt!

Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 13 z 14 (3 539 wyświetleń)

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Ja wpłacałam 60 tys ale zdążyłam wsadzić do bankomatu 25 tys (mogłam dalej wpłacać a wtedy szukałabym 60) 

mam nadzieje , że te pieniądze się znajdą , ponieważ " każdy twierdzi" pracownicy banku , pracownicy infolinii jak również rzecznik finansowy z którym dzisiaj rozmawiałam - w bankomacie nic nie ginie/ mogło tylko być źle przeliczone / zobaczymy 

 

Żałuje że wpłaciłam te pieniądze mogłam wybrać bank  z możliwością wpłaty w okienku tak dużej kwoty , 

Dobrze że Państwu oddali pieniądze z banku / jeżeli oddali to te pieniądze musiały się znaleść / nikt z własnej kieszeni Państwu prezentu nie zrobił 

 

Ja już nigdy nie będę korzystać z takiej formy wpłaty pieniędzy bo to jest za duże ryzyko 

mam nadzieje że moje pieniądze też się znajdą, pozdrawiam

 
Użytkownik istnieje tylko zmieniłam login na Beata1976 
Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 14 z 14 (3 625 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy