Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty

Coraz wiecej ludzi dowidaduje sie i jest oburzonych. Skala jeszcze jest za mala by bank sie tym przejal...
Ciekawe jak inne banki dlugo beda opozniac wprowadzanie oplat
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 51 z 120 (28 713 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Ktos ma wiedze ile lajkow juz ma ten profil na fejskubu odchodze z ing?
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 52 z 120 (28 712 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Aplikację mobilną aktualnie udostepniamy na telefony typu smartphone albo tablet. Zachęcamy do przemyślenia jeszcze decyzji o przeniesiniu rachunku. Bank to nie tylko rachunek i korzystanie z karty, ale również oferta depozytowa i kredytowa. Dlatego warto porównać oferty pod wielona względami.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 53 z 120 (28 705 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Zależy nam, by każdy klient mógł zapoznać się z zmianami. Dlatego informujemy już teraz.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 54 z 120 (28 704 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Keicam - wahasz się jeszcze i szukasz uzasadnienia dla swoich teorii? Uwierz mi - masa ludzi JUŻ odchodzi, bo tak jak ja otwiera rachunki w innych bankach. Dziś w 15 minut założyłem konto w Millenium. Jak tylko przyślą kartę przerzucam całą kasę z ING do nich, zastrzegam kartę w ING i papa... Będą tyle widzieć moje ciężko zapracowane pieniądze. Nie wspomnę o oszczędnościach ludzi... Ale jak ktoś chce, to może pomagać pomnażać majątek aktorów i aktorek.

rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 55 z 120 (28 658 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Wam zależy głównie żeby każdy klient mógł się zgodzić bezinteresownie na zmiany. Samo zapoznanie nie rodzi jeszcze skutków. Już widzę menagement ING jak gryzie paznokietki, bo polecą premie za odpływ gotowizny, bo ci co zostaną będą dalej kombinować, by jak najmniej płacić.
rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 56 z 120 (28 653 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

@IwonaP Dziekuje rodzice kredytow nie biora bo trzeba je miec czym splacac, i zaden sklep nie pozwoli nic kupic karta za 1zl zeby moc wyplacic kase, ale tak to juz bywa szkoda ze tylko tak krotko, rodzice sie nacieszyli bankiem bez opłat. 

 

I dalej brak informacji kiedy BLIK na Emporia? Rodzice nie korzystaja z smartphonow/tabletow telefon maja do rozmawiania wezwania pomocy. ale jak bedzie mozliwosc na Emporia chetnie im pokaze jak.

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 57 z 120 (28 640 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Nie planujemy udostępniać naszej aplikacji na telefonach emporia z dedykowanym systemem operacyjnym.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 58 z 120 (28 457 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Witam

Jak większość nie jestem zachwycony wprowadzeniem opłaty za wypłaty z bankomatów obcych ale trzeba podejść do tematu na spokojnie i przeanalizować sytuację. Jestem człowiekiem który miał już konto chyba w większości banków w Polsce np. mBank, BZWBK, Credit Agricole ( wcześniej Lucas Bank) Millenium. Konto w ING mam już od roku i na bazie tych wszystkich doświadczeń mogę powiedzieć o ING dużo dobrego. Przede wszystkim oferta jest kompletna i tak:

- Oszczędności ( oferta przeciętna, jest nad czym pracować )

- Kredyt - uważam że niska prowizja za udzielenie więc zdecydowanie na plus

- Fundusze inwestycyjne i konto maklerskie - duży wybór funduszy brak prowizji za zakup

- Karta kredytowa - bez fajerwerków ale też nie jest kosztowna.

- program bankujesz kupujesz - tutaj najwięcej powinno być zmian bo wydaje mi się że nie funkcjonuje jak powinien. Przede wszystkim powinny być opcje zamiany punktów na produkty banku na preferencyjnych warunkach i tak np. 10000 punktów oprocentowanie kredytu - 1%, 2000 punktów serwis powiadomień sms gratis przez 3 msc itp. Wtedy ten program miałby większy sens. Można by iść w kierunku wymiany punktów na drobiazgi z logiem ING np. kubki, koszulki, maskotki dla dzieci itp.

 Uważam że ING na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim tym że posiada wmiarę kompetentną obsługę w placówce i na infolinii. Serwis internetowy idzie w dobrym kierunku aplikacja mobilna również. Nie narzekam na przerwy w dostępie do konta bo nie są one częste. Nie jestem nękany telefonami jak w przypadku innych banków i reklamacje załatwiane są też uważam że lepiej niż w innych bankach w których byłem. Reasumując ING to bank kompletny który nie zchodzi poniżej pewnego poziomu nie jest bankiem drogim. Oczywiście można szukać po promocjach kont tylko trzeba pamiętać że najczęściej każda promocja się kończy i opłaty się pojawiają. Nie spotkałem się również w żadnym banku z tym żeby bank miał wszystko Naj... jeden ma tańszy kredyt drugi ma lepszy % na lokatach ale nie ma banku żeby wszystko było super. Każdy powienien przeanalizować co jest dla niego najważniejsze. Ja do opłat podchodzę na spokojnie będę ograniczał wypłaty z bankomatów jeżeli zobaczę że za wypłaty będę płacił miesięcznie wyższą prowizję to przejdę na taryfe Komfort i będe płacił 12 zł miesięcznie za konto wspólne. Wolę zapłacić 12 zł miesięcznie i mieć spokój niż szukać krótkotrwałego rozwiązania w innym banku który i tak wkońcu wprowadzi opłatę. Przykład mbanku jest najlepszym przykładem co z tego że miałem tam konto za darmo jak niekompetencja była tak ogromna że nie można było tego wytrzymać. W serwisie internetowym cyrki żona zakładała lokatę pisało że ja lokatę zakładałem, przelewy na koncie wspólnym szły losowa jak system chciał mimo że ja dokonywałem to pisało że kabaret. Wiele razy zwracałem na to uwagę ale byłem lekceważony. Przestałem z nimi walczyć i zamknąłem konto.

czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 59 z 120 (28 342 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@MonikaC No to kiszka w takim razie rodzicom odchodzi jedna darmowa wyplata, tylko gratulowac, "nie Licza Sie juz Ludzie" prawda.

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 60 z 120 (28 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy