Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty


AgnieszkaBin pisze:

Tak, jeżeli inne bankomaty udostępniają takie rozwiązanie. Bankomaty zbliżeniowe w ostatnim czasie miał wprowadzić Euronet.

 


Czytałem o tym w roku 2015. 

Kolejny zatem argument aby mieć darmowe Euronety, skoro obok ING tylko ta sieć bankomatów to udostępnia Emotikon: Mrugający 

 

 

Dziękuje za odpowiedź 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 111 z 120 (29 617 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Już teraz Zbliżakiem Visa (do konta Direct, Komfort, Premium) możesz bezpłatnie wypłacać we wszystkich bankomatach zbliżeniowych w kraju.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 112 z 120 (29 570 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Tak, Darmowe Euronety są co raz bardziej kuszące Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
KamilBialy
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
05-01-2017
Wiadomość 113 z 120 (28 489 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@KamilBialy Obecnie Zbliżakiem Visa możesz bezpłatnie wypłacić pieniądze z obcego bankomatu zbliżeniowego (poza ING oraz Planet Cash) raz w miesiącu rozliczeniowym (od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca). Dotyczy do konta Direct.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 114 z 120 (28 461 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Mi pomogło MonikaC Emotikon: Szczęśliwy Dziękuje bardzo.
Odpowiedz
0 Lajków
dzik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
4
04-01-2017
Wiadomość 115 z 120 (28 394 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Próbowałem wypłacić z bankomatu euronet, zbliżeniowo. Niestety pojawił się napis, że mój bank nie obsługuje tych bankomatów zbliżeniowo.

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
7
12-11-2016
Wiadomość 116 z 120 (28 312 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Nie ograniczamy bankomatów, z których klient może zbliżeniowo wypłacić pieniądze. Zadzwoń na naszą infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy w systemie, dlaczego tak się stało.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
43
04-09-2015
Wiadomość 117 z 120 (28 265 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Zgłosze w wolnym czasie, byłem teraz w Suwałkach i Warszawie i też euronety nie działały... Więc raczej banko ogranicza.

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
7
12-11-2016
Wiadomość 118 z 120 (28 183 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

widzę nadal sie nie pojawil bankomaty Planet Cash .  najbliższy bankomat w ktorym moge wypłacą za darmo  jest 3.7 km,  najbliższy bankomat jest  210m z sieci Euronet . dlatego wybrałem kiedys ing 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
adrianado
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
15
1
07-02-2016
Wiadomość 119 z 120 (27 737 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@adrianado Polecam skorzystanie z usługi Cashback, która umożliwia darmową wypłatę środków podczas płatności za zakupy do kwoty 300 PLN jednorazowo. Aktualne możliwości wypłaty znajdziemy na stronie.

 

@KamilBialy doprecyzowując wypłatę kartą zbliżak VISA w bankomatach i kasach innych banków lub podmiotów w kraju, opłata/prowizja pobierana w przypadku transakcji dokonanych kartami wydanymi od 10.10.2016. W przypadku transakcji dokonanych kartami wydanymi przed 10.10.2016, opłata/prowizja nie jest pobierana.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 120 z 120 (27 654 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy