Odpowiedz

Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Jakaś karteczka w naszym oddziale wisi o likwidacji wpłatomatów i oddziale bezgotówkowym.

Mam nadzieje, że to jakiś żart bo jeśli nie to pierwsze co zrobię zamknę u was wszystkie konta i po prostu zmienię bank.

I gwarantuje wam, że zrobi to samo większość użytkowników tego oddziału.. 

Po za tym to bardzo niepokojący sygnał dotyczący banku ING jeśli polityka firmy idzie w kierunku zamykania wpłatomatów.

 

Jak niby mamy wpłacać swoje pieniądze na konta?

Jak chcecie pozyskiwać nasze pieniądze jeśli uniemożliwiacie nam wpłaty najpierw w oddziałach a teraz nawet we wpłatomatach..?

Czy to pierwszy objaw że z bankiem dzieje się coś złego i trzeba przenieść swoje środki gdzie indziej? Bo jak to inaczej interpretować?

kbilski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
21-09-2021
Wiadomość 1 z 8 (6 749 wyświetleń)

Re: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Przykro mi, że rozważasz decyzję o zamknięciu konta w naszym banku Emotikon: Smutny
Faktycznie od 30 września 2021 r., oddział w Krakowie przy ul. Teligi 24 będzie zamknięty.
Nie będzie również tam bankomatu i wpłatomatu.

 

Jednak w pobliskiej okolicy mamy dostępne inne wpłatomaty.
W samej okolicy są 3 przy:
- ul. Ćwiklińskiej 12 - CH Carrefour,
- Mała Góra 97 - Biedronka,
- Witosa 7 - CH Carrefour.

 

Wszystkie urządzenia możesz sprawdzić na naszej stronie. Tam mamy również wykaz oddziałów.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (6 716 wyświetleń)

Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Jest lipa na Prokocimiu bo żywcem nie ma gdzie wpłacać własnych pieniędzy ,ledwo dwa wpłatomaty Planet Cash na Bieżanowie nie działają, nie można dokonać WPŁATY. Niech ING coś z tym zacznie robić bo zacznie tracić klientów, jestem mieszkańcem Prokocimia Nowego ponad 40 lat , znam tu wielu mieszkańców i słyszę kto ma konto w tym banku to chce je zlikwidować z powodu braku dostępności do bankomatów a osiedle się rozrasta o nowe bloki i nowych mieszkańców. A w dzisiejszych czasach nikomu nie jest na rękę jeździć do miasta i szukać wpłatomatów ING z gotówką w kieszeni.

Odpowiedz
0 Lajków
Radecki1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-03-2022
Wiadomość 3 z 8 (5 424 wyświetleń)

Re: Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Dziękujemy za sygnał. Przekazaliśmy Twoją opinię odnośnie lokalizacji urządzeń do odpowiedniej jednostki.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 8 (5 366 wyświetleń)

Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Kraków Mała Góra 97 i  Ćwiklińskiej 12 jest tam Planet Cash tam możesz wpłacać tak samo jak do ING 

Odpowiedz
0 Lajków
Hanys77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-12-2016
Wiadomość 5 z 8 (5 256 wyświetleń)

Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

To samo w Chełmie, zamknęli wpłatomaty i oddział. Zmieniam bank, to cyrk a nie porządny bank..
Odpowiedz
0 Lajków
kudybek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-04-2022
Wiadomość 6 z 8 (4 895 wyświetleń)

Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów udało nam się zainstalować dodatkowe urządzenie pod adresem ul. Teligi 24 w Krakowie. Pozwoli ono zarówno wpłacić jak i wypłacić gotówkę.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 7 z 8 (4 693 wyświetleń)

Re.: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

@kudybek11 W Chełmie nadal możesz korzystać bezpłatnie z naszych wpłatomatów oraz bankomatów. Znajdziesz je w prosty sposób w naszej wyszukiwarce urządzeń. Dla ułatwienia przesyłam Ci link do tej wyszukiwarki. Aktualizujemy ją na bieżąco https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=wplatomat&address=Che%C5%82m%20locality
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 8 z 8 (4 692 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy