Odpowiedz

Katowice, oddział Stawowa

Nie wiem czy wcześnie uszedł mojej uwadze, ale raczej nie, ale zdaje się, że mamy nowy oddział w Katowicach na Stawowej.

Przechodząc tam i widząc ilość placówek innych banków (wokół Galerii Katowickiej) pomyślałem sobie, że brakuje ING. Zastanawiałem się komu chciałoby się iść stąd na Sokolską. I proszę jest placówka, nowocześnie urządzona, do tego bankomat i wpłatomat. 

Wczoraj w okolicy oddziału rozdawano wiatraki. Zrobiło się pomarańczowo. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 12 (15 103 wyświetleń)

Re.: Katowice, oddział Stawowa

Zgadza się Emotikon: Szczęśliwy mamy nowy oddział! serdecznie zapraszamy.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 12 (15 003 wyświetleń)

Re.: Katowice, oddział Stawowa

Mam takie pytanie, czy brak kosza na śmieci przy bankomatach w oddziale to względy bezpieczeństwa? Przechodzę często gdy placówka jest zamknięta a w wydzielonym pomieszczeniu wala się mnóstwo potwierdzeń z wypłat.
A może mała informacja na ścianie o potencjalnym zagrożeniu związanym z porzuceniem tego typu informacji? To da do myślenia nim rzuci się kwitem na ziemie.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 12 (14 437 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

W tej lokalizacji, ze względów bezpieczeństwa, nie będziemy mogli umieścić kosza. 

 

Sugestię dot. informacji zapisaliśmy. Dziękujemy Emotikon: Szczęśliwy

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 12 (14 402 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

Rozumiem.

Niemniej informacja typu "prosimy nie porzucać wydruków potwierdzeń operacji, które zawierają Państwa dane..." mogłoby w jakimś stopniu ograniczyć zaśmiecanie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 12 (14 360 wyświetleń)

Re.: Katowice, oddział Stawowa

[ Edytowane ]

To nie jest tak wesoła i "pomarańczowa" informacja dla mieszkańców Koszutki- oddział na Stawowej jest oddziałem przeniesionym z placu Gwarków (przy GIG). I np. ja, zawsze noszący do tej pory przy sobie zbliżaka, muszę po gotówkę zasuwać pół miasta z ul Katowickiej do ścisłego centrum (spróbuj zaparkować w okolicy Stawowej. Owszem, można np. pod galerią, ale przecież w galerii jest... bankomat, wiec po co lecieć na Stawową).). Czyli zbliżak do biurka. Szkoda, było wygodnie.   Wraca do łask zwykła karta.... Zbliżaka zamówiłem ( i za niego zapłaciłem) WYŁĄCZNIE z powodu tego, że w oddalonym o rzut beretem od mojego domu oddziale na pl Gwarków zamontowano nowoczesne bankomaty z funkcją zbliżeniową. Po paru miesiącach oddział i bankomaty zniknęły Emotikon: Smutny(.....

p/s Ciekawe, gdzie teraz jest wzór mojego podpisu, skoro "macie nowy oddział"

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 6 z 12 (14 179 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

[ Edytowane ]

Dziękuję za zgłoszenie. Przekazałem je do zespołu odpowiedzialnego za planowanie sieci bankomatów.

Pisałem o tym pod innym Twoim postem, ale powtórzę:

 

  • Jeżeli korzystasz z naszej aplikacji, pieniądze możesz także wypłacać za pomocą kodów BLIK,
  • Zbliżakiem pieniądze możesz wypłacać przez Cashback przy okazji zakupów. Ta usługa jest bezpłatna.


Zachęcamy do sprawdzania bankomatów zbliżeniowych w naszej wyszukiwarce. Najbliżej ul. Katowickiej znajdziesz takie bankomaty też przy ul. Sokolskiej 34, Chorzowskiej 50 i Chorzowskiej 107 (Silesia City Center).

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 7 z 12 (14 099 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

To fakt, zmotoryzowany raczej nie ma łatwo dostać się do tego oddziału.

Pomyślałem o parkowaniu w pobliskiej galerii. Zdaje się, że pierwsze godziny są darmowe.

Żeby jednak tylko wybrać pieniądze to rzecz jest nieopłacalna.

BLIK jest w tym momencie jakimś rozwiązaniem alternatywnym.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 12 (14 058 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

Najbliżej Katowickiej takie 2 bankomaty były... na Katowickiej, nawet dwa. Nie ma żadnego. A do centrali na Sokolskiej nie chcę mi się biegać 2 km. Albo jeszcze dalej do SCC.  Napiszę, choć już pisałem- wziąłem zbliżaka, bo bliziutko  były odpowiednie bankomaty. Które Państwo zlikwidowaliście. Cashback.... trzeba kupić coś na siłę, żeby dostać banknot?? Niepoważne proponować to jako to samo co wypłata z bankomatu.. Co do blika.... z powodu tego, że mam moją ulubioną Nokię 808- nie mam możliwości mieć blika. Myślę, ze to zrozumiałe.

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 9 z 12 (13 917 wyświetleń)

Re: Re.: Katowice, oddział Stawowa

Sprawdzę przy okazji czy jest taka opcja w bankomacie na dworcu przy wejściu/wyjściu na plac Andrzeja. To urządzenie Planet Cash.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 12 (13 875 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy