Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Bankomat zjadł wpłatę brak potwierdzenia a bank chce wypłacić zaniżona kwotę

Nr zgłoszenia 019653/092019.

Bankomat przy ul Sienkiewicza w Sosnowcu zajd mi ponad 3000 zł i nie otrzymałam żadnego potwierdzenia jedyne co na moje szczęście zarejestrował to ,że moja karta była włożona bo zapis z kamer to dla nich żadne potwierdzenie a obok jest placówka ING.

Od razu zgłoszona reklamacja cierpliwie czekałam na rozpatrzenie 7 dni bo servis musi rozliczyć bankomat.

Po tym okresie dowiedziałam się ze jeszcze muszę czekać 2 tyg bo servis musi przeliczyć bankomat -

ŻENADA!!! (przecież te pieniądze są potrzebne do życia)

W końcu otrzymałam pismo od banku ze z rozliczenia wynika że wpłaciłam 1700 zł i tyle mi zwrócą ( ha ha ha -straciłam zaufanie do tego banku!!! )

A na dole dopisek ze chyba źle policzyłam kwotę wpłaty i jakby się nie zgadzało to oni jeszcze raz sprawdzą .

CO TO MA BYĆ jeszcze raz sprawdzą ?

To niby nie są pewni ile tych pieniędzy było czy ktoś sprawdza tę grupę servisową bo chyba te pieniądze nie wyparowały ???

Napisałam drugi raz reklamacje z dokładna rozliczeniem ile pieniędzy brakuje jeżeli bank nie uwzględni mojej reklamacji od razu Policja i rzecznik tam nagranie z monitoringu to dowód.

Dopiero na tym forum zobaczyłam jaka jest skala tych przypadków i jak traktują klienta.

Chyba trzeba będzie zmienić bank na taki gdzie szanują klienta a nie chcą go okraść.

Odpowiedz
0 Lajków
aleuzn
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 204 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł wpłatę brak potwierdzenia a bank chce wypłacić zaniżona kwotę

Przykro mi, że spotkała Panią taka sytuacja. Zależy nam zawsze na wyjaśnieniu sprawy. Każdą reklamację sprawdzamy indywidualnie i przedstawiamy informację po analizie. W odpowiedzi na nasze reklamacje przesyłamy również inne formy postępowania, jeżeli nie zgadza się Pani z naszą odpowiedzią.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
595
114
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 114 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy