Odpowiedz

Bankomat zjadł pieniądze!

Dziś w oddziale ING w bankomacie pw Sosnowcu przy ulicy Gospodarczej 32 przy wpłacie pieniędzy na konto bankomat wypluł kartę i wyświetlił się komunikat o awarii. Wpłaty na koncie nie ma pieniędzy tez nie ma ... Kwota którą wpłacałam to 1200zl. Po kontakcie z infolinią mam oczekiwać dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji(?!) Nr reklamacji to 019966/102020 ludzie zlitujcie się przecież to nie jest 100 zł.... Ja rozumiem ze to się stało dzisiaj dopiero (niedziela) i ze dwa tygodnie to jest maksymalny czas ale z tego co widzę i czytam to nie jest na następny dzień a to są pieniądze na życie! Pomocy proszę!
Odpowiedz
0 Lajków
magbie4625
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-10-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 852 wyświetleń)

Re.: Bankomat zjadł pieniądze!

Przekazałam Twoją wiadomość do działu reklamacji z prośbą o zajęcie się sprawą. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 845 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat zjadł pieniądze!

@magbie4625 Prosimy, sprawdź informacje w tej sprawie w swojej bankowości internetowej Moje ING. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 700 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy