Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Dzisiaj tj. 21 lutego około godziny 6.10 - 6.20 rano bankomat nie zarachował wpłaty 2.900 zł a jeden zwrócony banknot 100 zł. zablokował się i wydarłem pół tego banknotu.

 

Usiłowałem wpłacić 3.000 zł w bankomacie przy banku ING ul. Małachowskiego 7, Sosnowiec. Bankomat wysunął nierozpoznany banknot 100 zł ale nie można było wyjąć - zablokował się, ostatecznie rozerwał się, mam pół tego banknotu. Pojawiła się informacja że bankomat chwilowo nieczynny, zaczął "mielić" w końcu ta informacja zniknęła ale ja nie otrzymałem potwierdzenia przyjęcia wpłaty a w domu okazało się, że na rachunku ta wpłata nie została zarachowana. 

 

Sprawę zgłosiłem przez mój serwis transakcyjny, czy jeszcze gdzieś mam to zgłosić? Kiedy odzyskam pieniądze?

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
19-02-2017
Wiadomość 1 z 8 (3 402 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

@kolejarz przykro mi, że napotkałeś kłopot podczas wpłaty gotówki w naszym wpłatomacie. Czy korzystałeś z karty wydanej przez ING czy innego banku? Jeśli była to karta innego banku, to wszelkie kwestie związane z reklamacją możesz uzyskać bezpośrednio  w tamtym banku. Jeśli była to nasza karta i masz numer zgłoszenia, to proszę podeślij nam go Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 8 (3 401 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Korzystałem z karty ING.

Numeru zgłoszenia nie otrzymałem jak dotąd, mam tylko kopię reklamacji wysłanej dziś tj. 21.02.2021 o godz. 07:15.

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
19-02-2017
Wiadomość 3 z 8 (3 393 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Jeśli wysłałeś nam wiadomość, to zaczekaj na odpowiedź z naszej strony. Podamy numer zgłoszenia oraz termin jego rozpatrzenia. Mam nadzieję, że szybko uda się zaksięgować pieniądze na koncie Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 8 (3 388 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Dziś po południu otrzymałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia - numer zgłoszenia: 020973/022021 Skoro mnie coś takiego spotkało, z przyczyną w postaci sfatygowanego przez bankomat banknotu którego nie sposób wyjąć z podajnika (nadmieniam że wszystkie banknoty włożone przeze mnie były w dobrym stanie a nierozpoznanie tego jedno jest dziwne), to zapewne powtórzy się to nieraz. Ten bankomat należy czym prędzej naprawić albo zamknąć. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
19-02-2017
Wiadomość 5 z 8 (3 321 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Przesłaliśmy prośbę o przyspieszenie reklamacji do odpowiedniej jednostki. Wyjaśnimy to najszybciej, jak będzie to możliwe. Sprawdzaj w Moje ING, czy mamy już dla Ciebie odpowiedź w tej sprawie.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 6 z 8 (3 240 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Pieniądze odzyskałem, dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
19-02-2017
Wiadomość 7 z 8 (3 228 wyświetleń)

Re: Bankomat "ukradł" 2.900 zł a 100 zł zablokował w podajniku

Cieszę się, że ta sprawa zakończyła się pozytywnie Emotikon: Szczęśliwy

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 8 z 8 (3 227 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy