Odpowiedz

Banknoty o nominale 500 zł

Chciałam dziś wpłacić banknoty o nominale 500 zł, ale wplatomat zwrócił mi je jako nierozpoznane. Czy to wina banknotów czy wplatomaty nie zostaly jeszcze "zaktualizowane" do takich nominałow? Był to wpłatomat przy oddziale ING na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich.
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1 z 4 (14 362 wyświetleń)

Re.: Banknoty o nominale 500 zł

Udostępniliśmy możliwość wpłacania nowego banknotu w urządzeniach gotówkowych zlokalizowanych w strefach 24 h naszego banku. Sprawdzimy nasz wpłatomat w Piekarach. Śląskich.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (14 233 wyświetleń)

Re.: Banknoty o nominale 500 zł

Dziś w Zielobej Górze na Podgórnego. Wpkatomat nie rozpoznał żadnego z 500zl banknotów. Co to jest?
Odpowiedz
0 Lajków
uguisu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (6 787 wyświetleń)

Re: Re.: Banknoty o nominale 500 zł

Wpłatomat znajdujący się przy ulicy Podgórnej w Zielonej Górze obsługuję wpłaty banknotów o nominale od 10 złotych do 500 złotych. Nie jesteśmy w stanie wskazać jednoznacznie co spowodowało, że wpłatomat nie rozpoznał banknotów, lecz zazwyczaj brak przyjęcia środków spowodowany jest ich złym stanem.

Jeśli sytuacja będzie się powtarzała, skontaktuj się proszę z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 bądź napisz do nas po zalogowaniu się do bankowości Moje ING i wybraniu opcji Czat na dole strony.

Przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie w celu przeanalizowaniu go i wyjaśnienia.

 

 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (6 737 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy