Odpowiedz

Wpłatomat zjadł mi pieniądze

[ Edytowane ]

Dzień dobry, wczoraj wieczorem próbowałam wpłacić pieniądze we wpłatomacie na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Wpłatomat zaczął mielić gotówkę, po czym pokazała się plansza o przekroczeniu limitu gotówki, a następnie "out of service". Nie dostałam potwierdzenia, pieniądze nie pojawiły się na koncie. To była dla  mnie duża suma, 3700 zł, której potrzebowałam (i dalej potrzebuję) natychmiast. Zgłosiłam problem przez infolinię, numer reklamacji to 024728/082021 - dostałam informację, że ROZPATRZENIE będzie do 16 września... jak możecie odcinać klientów od środków na ponad dwa tygodnie, kiedy wina jest po stronie Waszego urządzenia? Wpłatomat jest w pomieszczeniu, w centrum miasta, na pewno są tam kamery. Proszę o przyspieszenie dzialań gdyż tak jak pisałam, nie mam środków do życia i zapłacenia podatków. Aha, nie dostalam też jeszcze żadnej wiadomości w tym temacie w "Moim ING"

Odpowiedz
0 Lajków
olga_pe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-08-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 708 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

UWAGA: napisałam też na czacie (jestem zdesperowana) i Pani szybko popchnęła sprawę, mówiąc że do 30 sierpnia dostanę zwrot. Dziękuję za pomoc ale i tak uważam, że takie sytuacje powinny być rozwiązywane natychmiast.
Odpowiedz
0 Lajków
olga_pe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-08-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 698 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce Emotikon: Smutny
Skontaktuj się proszę z nami na czacie przez usługę Moje ING lub z całodobową infolinią: 32 357 00 69.
Przekażemy Ci wtedy aktualną informację o statusie Twojego zgłoszenia. 

 

Jak otrzymałaś już informację o zwrocie do 30 sierpnia i rozpatrzeniu zgłoszenia, do tego czasu powinnaś mieć gotówkę na koncie.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (2 661 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

Wspólczuję niemocy.
Odpowiedz
0 Lajków
krakow2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-08-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 576 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy