Odpowiedz

Wpłatomat zjadł mi pieniądze

[ Edytowane ]

Dzień dobry, wczoraj wieczorem próbowałam wpłacić pieniądze we wpłatomacie na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Wpłatomat zaczął mielić gotówkę, po czym pokazała się plansza o przekroczeniu limitu gotówki, a następnie "out of service". Nie dostałam potwierdzenia, pieniądze nie pojawiły się na koncie. To była dla  mnie duża suma, 3700 zł, której potrzebowałam (i dalej potrzebuję) natychmiast. Zgłosiłam problem przez infolinię, numer reklamacji to 024728/082021 - dostałam informację, że ROZPATRZENIE będzie do 16 września... jak możecie odcinać klientów od środków na ponad dwa tygodnie, kiedy wina jest po stronie Waszego urządzenia? Wpłatomat jest w pomieszczeniu, w centrum miasta, na pewno są tam kamery. Proszę o przyspieszenie dzialań gdyż tak jak pisałam, nie mam środków do życia i zapłacenia podatków. Aha, nie dostalam też jeszcze żadnej wiadomości w tym temacie w "Moim ING"

Odpowiedz
0 Lajków
olga_pe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-08-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 682 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

UWAGA: napisałam też na czacie (jestem zdesperowana) i Pani szybko popchnęła sprawę, mówiąc że do 30 sierpnia dostanę zwrot. Dziękuję za pomoc ale i tak uważam, że takie sytuacje powinny być rozwiązywane natychmiast.
Odpowiedz
0 Lajków
olga_pe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-08-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 672 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce Emotikon: Smutny
Skontaktuj się proszę z nami na czacie przez usługę Moje ING lub z całodobową infolinią: 32 357 00 69.
Przekażemy Ci wtedy aktualną informację o statusie Twojego zgłoszenia. 

 

Jak otrzymałaś już informację o zwrocie do 30 sierpnia i rozpatrzeniu zgłoszenia, do tego czasu powinnaś mieć gotówkę na koncie.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (2 635 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze

Wspólczuję niemocy.
Odpowiedz
0 Lajków
krakow2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-08-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 550 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy