19-12-2017 06:51
Przeczytałem ostatnią wiadomość otrzymaną w Moje ING.
"Do tego czasu może Pan korzystać z karty bez opłat."
Ten Pan przykuł moją uwagę. Zmiany w Taryfie opłat i prowizji to poważna sprawa, ale taki wstęp ująłbym raczej w stylu
"Do tego czasu można korzystać z niej bez opłat."
21-02-2018 21:48
Witaj jestem pod wrażeniem, że istnieje ktoś taki jak specjalista językowy w banku! Brawo Wy :-)
21-02-2018 21:50
Zgadzam się, jak zarejestrowałam się do Społeczności ING kompletnie nie wiedziałam co to ten "badż" ???:-) Cieszyłam się, że go mama i sądziłam, że to coś w rodzaju odznaki jak pisze irhabi, ale dla wstępujących to dość zagadkowe :-) pozdrowienia serdeczne
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026