Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Re.: Upraszczaj język razem z nami!

Przeczytałem ostatnią wiadomość otrzymaną w Moje ING.

"Do tego czasu może Pan korzystać z karty bez opłat."

Ten Pan przykuł moją uwagę. Zmiany w Taryfie opłat i prowizji to poważna sprawa, ale taki wstęp ująłbym raczej w stylu

"Do tego czasu można korzystać z niej bez opłat."

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 31 z 33 (17 305 wyświetleń)

Witaj jestem pod wrażeniem, że istnieje ktoś taki jak specjalista językowy w  banku! Brawo Wy :-)

Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
10
10-02-2018
Wiadomość 32 z 33 (15 013 wyświetleń)

Zgadzam się, jak zarejestrowałam się do Społeczności ING  kompletnie nie wiedziałam co to ten "badż" ???:-) Cieszyłam się, że go mama i sądziłam, że to coś w rodzaju odznaki jak pisze irhabi, ale dla wstępujących to dość zagadkowe :-) pozdrowienia serdeczne

Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
10
10-02-2018
Wiadomość 33 z 33 (15 012 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Informacje w zakresie zawieszenia raty kredytu znajdziesz na naszej stronie tutaj: https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego

24-05-2024
Aplikacja

Aplikacja
-Brak rozdzielności powiadomień w aplikacji. Powiadamia cię o wszystkim albo o niczym. Powinno być w powiadomieniach żeby można było sobie tylko zaznaczyć co kogo interesuje np. o przelewach

...

23-05-2024
Re.: Wakacje Kredytowe

Ja nie proszę o wyliczenie dochodu z karty podatkowej tylko o informację jaki wzor stosuje bank ING bo każdy bank ma inne mnożniki do karty podatkowej od 3 razy karta do 9 razy karta

23-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy