19-12-2017 06:51
Przeczytałem ostatnią wiadomość otrzymaną w Moje ING.
"Do tego czasu może Pan korzystać z karty bez opłat."
Ten Pan przykuł moją uwagę. Zmiany w Taryfie opłat i prowizji to poważna sprawa, ale taki wstęp ująłbym raczej w stylu
"Do tego czasu można korzystać z niej bez opłat."
21-02-2018 21:48
Witaj jestem pod wrażeniem, że istnieje ktoś taki jak specjalista językowy w banku! Brawo Wy :-)
21-02-2018 21:50
Zgadzam się, jak zarejestrowałam się do Społeczności ING kompletnie nie wiedziałam co to ten "badż" ???:-) Cieszyłam się, że go mama i sądziłam, że to coś w rodzaju odznaki jak pisze irhabi, ale dla wstępujących to dość zagadkowe :-) pozdrowienia serdeczne
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026