04-12-2020 08:47
Niestety znowu to samo. Od 3 dni nie mogę sprzedać ani kupić akcji. Znowu straciłam pieniądze. Masakra jakaś z tym maklerem. Trzeba będzie zmienić bank.
04-12-2020 10:08
@Monix Niestety nie udało nam się jeszcze uruchomić modułu Makler. Zakładamy, że pełną funkcjonalność uda się przywrócić o godzinie 13.00. Jeszcze raz przepraszamy za tę sytuację.
Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026