Odpowiedz

Może czas zakończyć testy?

Dzień dobry.

 

I po raz kolejny robię za testera i wskazuję wam błędy. Aczkolwiek od razu podpowiadam - to kiepski pomysł, aby testy przeprowadzać w środowisku produkcyjnym.

 

Wchodząc w główny dział jakiegoś forum np. https://spolecznosc.ing.pl/-/Kwestie-dotycz%C4%85ce-forum/bd-p/Spolecznosc-ING pod każdym tematem postu wyświetlony jest na pomarańczowo login użytkownika. I ok. Tylko login poprzedza napis: "Test" co wygląda nieprofesjonalnie. Naprawdę odradzam przeprowadzania testów w ten sposób.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
112
30
21-01-2016
Wiadomość 1 z 5 (3 292 wyświetleń)

Re.: Może czas zakończyć testy?

Te forum nie jest autorstwa ING, oni korzystają z zewnętrznego systemu. Ten "test" to pewnie jakiś błąd w tłumaczeniu.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
143
45
02-12-2022
Wiadomość 2 z 5 (3 277 wyświetleń)

Re.: Może czas zakończyć testy?

[ Edytowane ]

Nie jestem programistą, a zdarza mi się tłumaczyć zewnętrzne rozwiązania.

Natomiast jeśli nie korzystają z rozwiązań darmowych (a tak zapewne jest) i licencja im nie pozwala, to podejrzewam są w stanie to zgłosić u producenta aby wprowadził poprawkę.

 

Jaki powód by nie był - wygląda to niepoważnie. W kontekście banku - wręcz żałośnie i podkopuje zaufanie do instytucji, bo człowiek zadaje sobie pytanie - co jeszcze złapali przysłowiową trytytką.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
112
30
21-01-2016
Wiadomość 3 z 5 (3 263 wyświetleń)

Re.: Może czas zakończyć testy?

Ponownie dziękujemy Ci za wskazówki i informacje Emotikon: Szczęśliwy Teraz wszystko powinno być już ok. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
74
10
19-05-2022
Wiadomość 4 z 5 (2 749 wyświetleń)

Re.: Może czas zakończyć testy?

Nareszcie coś udało się sprawnie przeprowadzić Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
112
30
21-01-2016
Wiadomość 5 z 5 (2 344 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024