Odpowiedz

opłata za limit zadłużenia

Witam mam pytanie, uruchomiłem limit zadłużenia na koncie w danym miesiącu i w następnym go spłaciłem - zamykając limit. Czy za ponowne  uruchomianie kolejnego limitu/(ów) w tym w samym roku, będzie pobierana każdorazowo opłata w wysokości m.in. 68 zł  

Odpowiedz
0 Lajków
adam1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 940 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

Za uruchomienie limitu zadłużenia w koncie nie pobieramy opłaty Emotikon: Szczęśliwy Opłatę roczną 1,8% udzielonej kwoty limitu, min. 68 zł pobieramy w rocznicę podpisania umowy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 875 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

czy to oznacza ze jezeli w tym roku w przeciągu 3 miesięcy dwukrotnie korzystałem z limitu to w przyszłym roku zaplacę 136 zł (2 oplaty po 68 zł ) ?

Odpowiedz
0 Lajków
adam1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 838 wyświetleń)

Re: opłata za limit zadłużenia

Opłata w wysokości 1,8% kwoty limitu, ale nie mniejsza niż 68 zł, to opłata roczna. Dotyczy tylko aktywnego limitu, którego używasz od minimum roku. Standardowo tę opłatę pobieramy w miesiącu, który wypada w rocznicę przyznania limitu. Jeżeli poprzedni debet już zamknąłeś i nie korzystałeś z niego minimum rok, to opłaty rocznej za tamten limit nie pobierzemy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 797 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy