Odpowiedz

Wakacje kredytowe +nadpłata...

Witam,chcialbym sie dowiedziec czy dobrze mysle i dobrze chce zrobic.
Otóż skorzystalem z wakacji kredytowych w msc sierpniu ,opcja dowolnych msc .
Kwote niepobraną zamierzam wykorzystać wraz z dołożeniem jakiejs kwoty na nadplate na dzień nastepny pobieranej raty tj.16dzien.
PYTANIE
Czy dobrze myślę ?nie bardzo rozumiem dwie opcje korzysci z nadplat ,,skrocenie okresu kredytowania z aneksem,i obnizejie rata.raczej niechcialbym aneksowac i placic za aneksy.gdyz planuje 1wsza nadplate dokonac 16.09 ,2ga 16.10 3cia 16.11 i 4ta 16.12
Odpowiedz
0 Lajków
Jacenty89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 099 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe +nadpłata...

W przypadku nadpłaty kredytu hipotecznego automatycznie zmniejszamy wysokość raty - okres kredytowania zostaje taki sam.
Jeśli nadpłacisz kredyt, to do 3 miesięcy od ostatniej nadpłaty, możesz zlecić bezpłatny aneks w naszej placówce bankowej. Dzięki niemu ratę możemy podnieść do najwyższej, jaką zapłaciłeś przy swoim kredycie, a skrócimy okres spłaty.

Dopiero, jeśli minie okres 3 miesięcy od ostatniej nadpłaty, pobierzemy opłatę za taki aneks, i byłaby to wtedy kwota 200 zł. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy