Odpowiedz

konsolidacja ing

Witam

Szybkie pytanie czy prowizja 0% rowniez obejmuje konsolidacje kredytów w waszym banku czy tylko obcych?

Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 762 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Witaj,
0% prowizji obowiązuje, jeśli skonsolidujesz nawet 1 zł kredytu z obcego banku. Nie bierzemy pod uwagę naszych zobowiązań. 
Możemy skonsolidować aż 7 kredytów z innych banków

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (5 670 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Witam. 
Mam bardzo nieciekawą sytuację jeśli chodzi o pożyczki ponieważ miałem ciężki okres w życiu ale wyszedłem na prostą i teraz zaaplikowałem o konsolidację pożyczek. Wybrałem inną kwotę i inną ilość rat ale aplikacja mi zmieniła. Zwiększyła ilośc rat i zmniejszyła kwotę. Kwota nadal mnie zadawalała bo wiem, że jestem w stanie spłacić się i mieć na życie. Pytanie tylko bo żyje w dużym stresie bo generalnie jeśli to wypali to jestem spokojny i można powiedzieć czysty ponieważ mam dobrą pracę i pozwoli mi to żyć normalnie. Czy mam dużą szansę na przyznanie mi konsolidacji skoro bank wysłał kontrpropozycję ? 

Odpowiedz
0 Lajków
LtBLuE
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-11-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 377 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Podczas składania wniosku o pożyczkę w bankowości system po wstępnej analizie może zaproponować inne warunki pożyczki. Jednak na tym etapie nie jesteśmy w stanie udzielić Ci informacji, czy decyzja będzie pozytywna. Dopiero jak skończysz wniosek będziemy mogli przeanalizować Twoją sytuację i podjąć ostateczną decyzję kredytową. 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (5 310 wyświetleń)

Re.: konsolidacja ing

Kiedy Ing wprowdzi konsolidacje kredytow w ING bez prowizji.Juz dwa razy zapłaciłem prowizje , teraz chcialbym zmniejszyc raty i placic jedna. Nieche przechodzic do innego banku z konsalidacja za 0 prowizji, a takich ofert jest multum. Dbanie o stałego klienta( długiego stażem) powino być jednym z najważniejszych punktów polityki firmy. ale..
Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 5 z 6 (5 285 wyświetleń)

Re: Re.: konsolidacja ing

@flowers mamy od dzisiaj (26.11.2019) ofertę Black Friday Emotikon: Szczęśliwy  Dla wszystkich pożyczek pieniężnych dla klientów indywidualnych prowizja wynosi 0%. Możesz nią konsolidować posiadane zobowiązania kredytowe. Z oferty można skorzystać do 3 grudnia. Więcej na ten temat dowiesz się na naszej stronie internetowej: 

https://www.ing.pl/lp/pozyczka-gotowkowa

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (5 206 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy