Odpowiedz

Zwrot prowizji

Witam, w jaki sposób uzyskać zwrot prowizji. Nie dostałem zwrotu automatycznie ponieważ całkowitej spłaty dokonalem w 2018r . Jakie pismo muszę napisać do ING, czy potrzebne są dokumenty z tych kredytów ?
Odpowiedz
0 Lajków
SylwasPl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
02-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 656 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji

@SylwasPl Proszę, zgłoś w tej sprawie reklamację przez wiadomość lub czat w Moim ING, pod numerem 32 357 00 69 lub w oddziale. Specjaliści sprawdzą warunki przyznanego Ci wtedy kredytu i to, czy należy Ci się taki zwrot. Wszystkie szczegółowe informacje uzyskasz w odpowiedzi na zgłoszoną przez siebie reklamację.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
546
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 609 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy