Odpowiedz

Konsolidacja

Dzień dobry, posiadam w banku ing 11 kredytów, kartę kredytową i limit na koncie na łączna kwotę około 68tys. Czy jeśli otrzymałem od pracodawcy umowę na czas nieokreslony jest możliwość konsolidacji tych wszystkich zobowiązań w jedna ratę na dłuższy okres czasu? Dodatkowo mam zawieszone raty na okres 6 miesięcy, wmawiać płatności będę od października.
Odpowiedz
0 Lajków
Wojtus321
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 675 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

Niestety, ale dopóki korzystasz z zawieszenia spłat kredytu w naszym banku, nie przyjmiemy od Ciebie nowego wniosku o pożyczkę.

Zachęcam Cię do skorzystania z oferty, kiedy zapłacisz już pierwszą ratę po zakończeniu okresu zawieszenia spłat 😊-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
571
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 597 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

[ Edytowane ]
Rozumiem, czy w takim przypadku składać wniosek online czy lepiej udać się z umowa od pracodawcy do oddziału banku? ( przy wcześniejszych kredytach umowa była na czas określony i wcześniej nie przed stawiałem bankowi umowy na czas nieokreslony)
Odpowiedz
0 Lajków
Wojtus321
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 569 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

@Wojtus321 Jeśli będziemy potrzebowali potwierdzenia dochodu oraz zatrudnienia, to najlepiej jak przygotujesz dla nas zaświadczenie u pracodawcy. Znajdziesz je na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/regulaminy/inne-dokumenty 4 link. Nie potwierdzamy tego na podstawie umowy. Wniosek możesz złożyć w dogodny dla siebie sposób:
- w Moim ING - Oferta ING >> kredyty i pożyczki,
- na naszej infolinii,
- w oddziale banku.
Zapraszamy Emotikon: Szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (2 472 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Logowanie biometryczne - Twój telefon nie zna tej sztuczki

Ponowna instalacja rozwiązała problem.

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

A może by tak dodać w takim przypadku przycisk "akceptuję ryzyko"i po sprawie. Jak to ma miejsce na niektórych stronach www. Na zabezpieczenia są odp. programy antywirusowe i ich konfiguracja. Niestet

...

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Bardzo ciekawa odpowiedź. Ale przed czym ma ta aktualizacja zapobiec uniemożliwiając mi zalogowanie się, a tutaj na forum już takiej potrzeby nie ma? To jest właśnie konsekwencja schrznienia aktualiza

...

13-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy