Odpowiedz

1/2 etatu

Witam mam umowę na 1/2 etatu na czas nieokreślony i dwa lata umowy zamną czy mam szansę na kredyt konsoladycyjny w wysokości 11 tys. Na umowie mam niestety kwotę 850.39zł? A moje pieniądze wpływają praktycznie cały okres na konto ing.
Odpowiedz
0 Lajków
Wilczek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 183 wyświetleń)

Re: 1/2 etatu

@Wilczek Abyśmy mogli przyjąć od Ciebie wniosek kredytowy, musisz mieć minimum 800 zł na rękę na umowie. Zdolność kredytową badamy tylko podczas przyjęcia wniosku. Musisz wyrazić zgodę na sprawdzenie danych, choćby w BIK Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 113 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: powiadomienia na iPhonie

Nie mamy możliwości wyłączenia konkretnych powiadomień. Zgłoszę taką sugestię do odpowiedniego zespołu.

18-07-2024
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Cały czas pisze na czacie o odblokowanie konta i ponaglam myślałam że jesteście fajnym bankiem ale teraz już nie wiem pieniądze dzieci zablokować żal jedyne środki

18-07-2024
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69 lub na czacie w Moim ING, jeśli możesz się zalogować do usługi. Przez forum nie możemy sprawdzić informacji o Twoim koncie.

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy