Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania a harmonogram pożyczki

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie wpływu zmiany oprocentowania na nadpłatę pożyczki. Po ostatniej zmianie oprocentowania mój harmonogram nie uwzględnia kwoty nadpłaty... co się stało ze środkami? Pokażą się w harmonogramie?
Odpowiedz
0 Lajków
JuBo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 019 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania a harmonogram pożyczki

@JuBo zmiany oprocentowania wpływają w taki sposób na pożyczkę, że następuje jej przeliczenie (należnych od tego czasu odsetek). Nadpłacony kapitał pomniejsza kwotę należności od której liczymy odsetki. Niestety, kapitał przy przeliczeniu rozkłada się na pierwotną ilość rat, która została do zapłaty. Jeśli chcesz wrócić do skróconego okresu spłaty, zapraszam do dowolnego oddziału banku w celu zawarcia aneksu do umowy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (1 895 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Re: Re.: Problem z logowaniem (menedżer haseł)

a jakim cudem AutoTypeSplitter odpaliłeś na Linux'ie ? Przeciez wtyczki z KeePass nie działaja w XC no chyba ze uzywasz natywnego KeePass z Mono ???

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy