Odpowiedz

Zwrot prowizji

Witam.
Było już kilka podobnych tematów ale nie znalazłem konkretnego przypadku który mnie dotyczy.
Posiadałem kredyty które były zawarte w latach 2015-2017, zostały spłacone dlugo przed wejściem ustawy o zwrocie części prowizji. Czy również mogę się starać o zwrot ? Jak długo trwa oczekiwanie na decyzję?
Odpowiedz
0 Lajków
Luki1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 525 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji

W opisanej przez Ciebie sytuacji proszę, żebyś skontaktował się z nami w wiadomości w Moim ING. Jeśli za udzielenie pożyczek pobraliśmy prowizje, powinniśmy Ci je proporcjonalnie zwrócić, jeśli wcześniej spłaciłeś zobowiązania. Żeby tak się stało, powinieneś złożyć odpowiednią dyspozycję. Zapraszam do kontaktu na czacie Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 479 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy