Odpowiedz

Zwrot prowizji

Witam.
Było już kilka podobnych tematów ale nie znalazłem konkretnego przypadku który mnie dotyczy.
Posiadałem kredyty które były zawarte w latach 2015-2017, zostały spłacone dlugo przed wejściem ustawy o zwrocie części prowizji. Czy również mogę się starać o zwrot ? Jak długo trwa oczekiwanie na decyzję?
Odpowiedz
0 Lajków
Luki1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 550 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji

W opisanej przez Ciebie sytuacji proszę, żebyś skontaktował się z nami w wiadomości w Moim ING. Jeśli za udzielenie pożyczek pobraliśmy prowizje, powinniśmy Ci je proporcjonalnie zwrócić, jeśli wcześniej spłaciłeś zobowiązania. Żeby tak się stało, powinieneś złożyć odpowiednią dyspozycję. Zapraszam do kontaktu na czacie Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 504 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy