26-05-2020 18:09
27-05-2020 18:17
@lukasz881217 Przykro mi, ale aktualnie nie akceptujemy do wniosków kredytowych dochodów z prowadzonej działalności gospodarczej. Możliwe, że sytuacja zmieni się w niedługim czasie po uspokojeniu się stanu epidemiologicznego w kraju. Zachęcam Cię do kontaktu z nami przez czat na stronie www.ing.pl/kontakt Tam udzielimy Ci bieżącej i aktualnej informacji w sprawie wniosków kredytowych.
Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to
... 22-07-2026Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.
Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k
Mateusz dzięki za odpowiedź. Pozostaje zatem pytanie czy ING rozważa wprowadzenie takiej samej możliwości dla wersji przeglądarkowej jak dla wersji mobilnej? Chodzi o możliwość wyłączenia konieczności
... 22-07-2026