Odpowiedz

Zapytania w BIK

Witam serdecznie Emotikon: Szczęśliwy 

Po wygenerowaniu raportu BIK w części : " Pozostałe zapytania w BIK" widnieją 3 zapytania ze strony banku ING.

Proszę powiedzieć czy mam to traktować jako zapytanie o kredyt czy działania marketingowe? Czy ma to wpływ na moją wiarygodność kredytową? Czy mozna niewyrazić zgody na kierowanie przez bank zapytań do BIK niezwiązanych z ubieganiem się o kredyt? (oczywiście jeżeli ma to jakikolwiek wpływ na moją zdolnośćkredytową)

Bardzo dziękuje za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Arahajka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 039 wyświetleń)

Re: Zapytania w BIK

Kiedy składasz wniosek o kredyt, to takie zapytania mają wpływ na wiarygodność kredytową. W przypadku sekcji pozostałe zapytania, są one dla ofert przygotowywanych przez bank. Nie mają wpływu na scoring, a inne banki tych zapytań nie widzą.

 

Jeśli wycofasz zgody marketingowe, to nie będziemy wysyłać takich zapytań. Swoimi zgodami możesz zarządzać w Moim ING - zakładka Dane i ustawienia/Zgody i oświadczenia.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
468
105
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 991 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Konto Mobi

Czy jeśli posiadałam kartę Mobi 13-18, to po ukończeniu 18 lat, muszę jechać do banku i wymienić ją na 18-26, czy mogę to zrobić przez aplikację mobilną, np. zamawiając kartę?

04-10-2022
Re: Kredyt hipoteczny a inne pożyczki

Tak, mając kredyt hipoteczny możesz starać się także o pożyczkę gotówkową. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, to niestety nie będziemy w stanie tego wskazać tutaj. Wpływ na kwotę będzie miała m.in. zdolno

...

04-10-2022
Re.: Gwarantowany kredyt mieszkaniowy - mieszkanie bez wkładu własnego

Dzień dobry, Czy na chwilę obecną jest możliwość badania zdolności kredytowej na zakup mieszkania przy uwzględnieniu programu Mieszkanie bez wkładu własnego?

04-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy