Odpowiedz

Wniosek w trakcie procesowania

Witam,
Dnia 14.09 złożyłam wniosek o pożyczkę gotówkowa w aplikacji mobilnej. Zaakceptowałam warunki, przyszedł SMS z kodem do podpisania umowy która zaakceptowałam. Jednak do dzisiaj nie wypłacono mi środków a w aplikacji wniosek jest „w trakcie procesowania”. Czy powyższa sytuacja oznacza ze będzie on jeszcze dalej weryfikowany czy poprostu teraz czekam na wypłatę środków? I jeśli nastąpi wypłata to w jakim terminie?
Odpowiedz
0 Lajków
annd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 484 wyświetleń)

Re.: Wniosek w trakcie procesowania

Jeżeli otrzymałaś decyzję pozytywną i zaakceptowałaś umowę wraz z pozostałymi dokumentami - dzisiaj pieniądze powinny być na koncie.
Jeżeli tak się nie stanie - skontaktuj się z nami:

  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 69,
  • po zalogowaniu do usługi Moje ING przez przeglądarkę internetową - na dole strony opcja: Czat.

Specjalista sprawdzi informacje w systemie.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (7 475 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy