Odpowiedz

Spłata limitu zadłużenia

Witam serdecznie, 

 

Posiadam konto Direct z limitem na koncie w wysokosć 3000 zł z którego wykorzystałem część środków. Wynagordzenie wpływa do innego banku. Z racji mojej nieuwagi i wyjazdu zagranicznego nie przelewałem na konto Direct minimalnej miesięcznej sumy spłaty. Zadzwoniła do mnie Pani z ING z informacją, żeby w Grudniu zapewnić przelew w kwocie 400 zł i że sprawę będzie monitorować. Zrobiłem od razu taki przelew ze swojego innego osobistego konta. I teraz moje pytania: 

 

- czy środki które przelałem mogę wykorzystać a bank " odnotuje" wpłatę czy środki muszą pozostać do dyspozycji banku?

 

- czy przelew własny z innego konta "zostanie zaliczony" czy musi to być stricte od pracodawcy?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
MaxNowak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2015
Wiadomość 1 z 4 (7 881 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadłużenia

@MaxNowak Wymagamy, żeby co miesiąc na rachunek włynęła 1/6 przyznanego limitu. Oczywiście każdy wpływ, również z innego banku, będzie przez nas zaakceptowany. Zaliczymy go jako wpływ i automatyczną spłatę limitu. Możesz korzystać z pieniędzy do wysokości przyznanego limitu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
621
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 826 wyświetleń)

Spłata limitu zadlużenia

Witam

 

Korzystam z limitu zadluzenia na swoim koncie w wysokosci 1000 zł. Praktycznie co miesiąc wykorzystuję cała kwotę, wpływy z mojej pensji go odnawiają i wszystko jest jasne. Jednak w tym miesiącu wykorzystałem limit, a dzisiaj wchodząc na swój rachunek zobaczyłem kwotę -997 zł.

Nie jestem pewien dlaczego tak to wyglada i czy nie mam sie czym przejmować w tej sytuacji. Czy wpływ normalnie odnowi mój limit, czy sytuacja jest normalna kiedy przekroczylem limit. Historia transakcji nic mi nie wyjaśnia, a dodam, że ostatni przelew wykonalem 24 grudnia i wcale nie przekraczał on kwoty jaka jeszcze widniała na koncie. Czy może być to kwestia nierozliczonych jeszcze transakcji?

Saldo dostępne to: -997,81 zł, a bieżące -981,72 czego też do końca nie rozumiem.

Ewentualnie ile mnie bedzie kosztować spłata?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
artlen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (7 847 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadlużenia

[ Edytowane ]

@artlen nie mam możliwości sprawdzenia co dzieje się z Twoim debetem. Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 357 00 69. Możesz również wysłać zapytanie przez ING BankOnLine (zakładka Wiadomości). Będziemy wówczas mieli możliwość weryfikacji sytuacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
305
60
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (7 757 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Re: Re.: Problem z logowaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za tę sytuację. Rozwiązaniem, jakie możemy podpowiedzieć, do czasu wyeliminowania błędu jest korzystanie z opcji logowania za pomocą PIN-u oraz kluc

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy