Odpowiedz

Pozyczka na klik

Witam czy pozyczka na klik jest rozpatrywana przez cala dobe czy sa jakies godziny pracy ?? Np czy o 23 te taka pozyczke moge otrzymac
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 1 z 14 (13 067 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

@Besiktas1988 Nie mamy ściśle określonego czasu, przy analizie wniosków przez analityków. W takim przepadku określamy tylko przewidywany czas maksymalny dla podjęcia decyzji. Dla decyzji automatycznych, możesz ją otrzymać również w nocy. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 14 (13 065 wyświetleń)

wniosek o pożyczkę....

złożyłem wniosek 23 sierpnia o pożyczkę,,,,w banku miała być decyzja do 24h  mija prawie 48 h i dalej trwa weryfikacja......dlaczego tak długo,,,,,to trwa,,,,?

Odpowiedz
0 Lajków
marpis4234
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
28-10-2017
Wiadomość 3 z 14 (13 008 wyświetleń)

Re: wniosek o pożyczkę....

marpis4234 decyzje kredytowe rozpatrujemy z reguły w ciągu 24 godzin. Zdarza się nam, że czas rozpatrzenia wniosku wydłuży się. Wnioski kredytowe złożone innymi kanałami rozpatrujemy w 48 godzin. Czas ten nie powinien być dłuższy. Wspomnę tu również, że czas ten to dni robocze.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 14 (12 933 wyświetleń)

Pożyczka na klik

Mam pytanie co jaki czas pojawiają się oferty na klik?

Odpowiedz
0 Lajków
Kingtiger
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-09-2018
Wiadomość 5 z 14 (11 934 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

Oferty na klik nie są cykliczne. Przygotowujemy je indywidualnie. Zachęcam Cię do złożenia standardowego wniosku kredytowego. Zrobisz to w Moim ING> Oferta ING> Kredyty i pożyczki, telefonicznie pod numerem 32 357 00 69/ 801 222 222 lub w oddziale banku. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 6 z 14 (11 858 wyświetleń)

Pożyczka na klik

Witam
Mam pytanie . . Bank wygenerował dla mnie 3 oferty specjalne pożyczki na klik , z tym ze wytyczne moich danych o dochodach są automatycznie wypełnione , nie można tego w żaden sposób zmienić jest to gotowy szablon . Zawiera m in inf o tym iż zarabiam na umówię o prace 1900 zł i razem z wnioskodawca jest nas na utrzymaniu dwoje .
Mam pytanie skąd bank pobrał takie informacje ? Nie podawałam tego nigdy nigdzie . Nie pracuje , jednak mam comiesięczne wpływy na konto z konta walutowego męża w banku Jng na duże kwoty . Są to stałe przychody .
Czy na tej podstawie bank mógł wygenerować dla mnid ofertę kredytu pomimo braku zatrudnienia ?? Nie chce żadnych dokumentów tylko zgodę , kod autoryzacyjny i pieniądze powinny być na koncie .
Proszę o inf czy mogę skorzystać z którejś z ofert ?
Odpowiedz
0 Lajków
Poramp08
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-11-2018
Wiadomość 7 z 14 (12 028 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

Witaj,
propozycje pożyczki na klik przygotowujemy m.in. na podstawie Twoich transakcji na koncie. Jeżeli jesteś upoważniona do konta męża, to tym samym wnioskujemy, że mogą być dwie osoby na utrzymaniu. Jeżeli dane w naszej propozycji się nie zgadzają, to nie powinnaś składać wniosku.

W propozycji na klik powinnaś mieć dochód, który akceptujemy oraz który wskazaliśmy w danej propozycji. Jeżeli nie masz dochodu np. z umowy o pracę, zlecenie, to obecnie nie możemy zaproponować Ci pożyczki.

Jeżeli Twój mąż ma akceptowany przez nas dochód min. 800 zł netto miesięcznie np. z umowy o pracę w Polsce lub w kraju Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii (od min. 6 miesięcy pracodawca przelewa wynagrodzenie na konto w polskim banku), to Twój mąż może zawnioskować o pożyczkę.

Może to zrobić przez swoją usługę Moje ING - Oferta ING - Kredyty i pożyczki, telefonicznie 32 357 00 69 (dla polskiego prawodawcy) lub w oddziale.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 8 z 14 (11 938 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

A jeśli bym wzięła i płaciła systematycznie ponoszę konsekwencje jakieś ?
W takim razie bez Sensu propozycja od banku . Nie można dodać dzieci nawet do wytycznych . Myślałam ze jest to wygenerowane na podstawie wpływów na konto które mam i jestem wypłacalna . Mam dobra historie kredytowa i jestem klientem banku od 11 lat .
Dziękuje za odpowiedz .
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Poramp08
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-11-2018
Wiadomość 9 z 14 (11 906 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

Podczas składania wniosku o pożyczkę oświadczasz, że wszystkie dane we wniosku są zgodnie ze stanem faktycznym. Dodatkowo prosimy Cię o oświadczenie, że jesteś świadoma, że podanie informacji niezgodnych z prawdą może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności karnej.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 10 z 14 (11 858 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy