Odpowiedz

Pożyczka na klik - pytania

Zanim skorzystam chciałbym doprecyzować kilka kwestii:
- jak często aktualizowane są oferty, ostatnią miałem do 07.01, teraz nie wiedzieć czemu nie została przedłużona czy to (mniej więcej 7 każdego mies) jest stały termin zmiany warunków?
- czy można jakoś przyśpieszyć przyznanie oferty na klik?
- czy jest możliwość negocjacji warunków oferty? RRSO na poziomie 19-20% to jest mało konkurencyjna propozycja 😀
- udało się Wam usunąć problemy z korzystaniem z oferty na klik? (Brak możliwości pobrania danych i przejścia dalej na etapie tych suwaków z warunkami etc)
Odpowiedz
0 Lajków
JanekRt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-12-2017
Wiadomość 7 z 17 (49 221 wyświetleń)

Oferta banku na Klik

W którym miejscu widoczna jest oferta banku na klik? Czy podawana jest konkretna kwota jaką bank chce pożyczyć? Może ktoś pokazać ofertę na klik na jakimś zrzucie z ekranu? 

Odpowiedz
0 Lajków
pirellimaker
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-01-2018
Wiadomość 1 z 17 (49 439 wyświetleń)

Re.: Oferta banku na Klik

Nie ma reguły.

Wzornictwo jednak wskazuje na pojawienie się oferty po 3 wpływach wynagrodzenia na konto. Oferowana jest np pożyczka 5,500 i cała oferta jest już "rozpisana" tj "wniosek uproszczony" wraz z określonymi warunkami, które akceptujesz potwierdzając kodem sms.

Jeśli zdecydujesz się i uruchomisz kredyt, kwota umowna trafi do ciebie w ciągu 2 dni roboczych (przeważnie jest to 115 minut), ikona w bankowości internetowej pojawi się do dwóch dni roboczej, że szczegółami oferty. Rata pobierać będzie się automatycznie, system doda zlecenie stałe.

Jeśli interesuje cię większa kwota kredytu, wniosek należy złożyć przez bankowość elektroniczną lub infolinie. Niesie to za sobą złożenie pełnego wniosku i sprawdzenie zdolności.

 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 17 (49 397 wyświetleń)

Re.: Oferta banku na Klik

a w którym dokładnie miejscu ta oferta jest dostępna?
Odpowiedz
0 Lajków
pirellimaker
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-01-2018
Wiadomość 3 z 17 (49 391 wyświetleń)

Re.: Oferta banku na Klik

Przygotowana "oferta na klik" będzie miała formę bąbelka i będzie się znajdować w bąbelku Kredyty. 

(poszczególne bąbelki jak Kredyty, Ubezpieczenia, Giełda,Fundusze, są dla Ciebie widoczne jeżeli posiadasz przynajmniej jeden z produktów w kategorii)

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 17 (49 377 wyświetleń)

Re.: Oferta banku na Klik

a co jeżeli nie posiadam żadnego bąbelka kredyty itd.?
Odpowiedz
0 Lajków
pirellimaker
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-01-2018
Wiadomość 5 z 17 (49 370 wyświetleń)

Re.: Oferta banku na Klik

Tzn że żadna oferta nie jest dla Ciebie gotowa. Jeśli mimo wszystko chciałbyś skorzystać z oferty kredytowej banku. Złóż wniosek w bankowości Moje ING lub za pomocą inforlini, oddziału.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 17 (49 368 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik - pytania

Chciałbym Ci pomóc, jednak nie mogę podać Ci daty, kiedy otrzymasz kolejną indywidualną ofertę pożyczki. 

 

Maksymalny czas rozpatrzenia wniosku o pożyczkę to 2 dni robocze. 

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania zależna jest m.in. od kwoty pożyczki np. RRSO dla pożyczki w kwocie 21 000, bez ubezpieczenia, wynosi poniżej 9%. 

 

Formularz wniosku o pożyczkę w Moim ING działa prawidłowo. 

 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 8 z 17 (49 155 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik - pytania

Nie chodzi o podanie daty konkretnie dla mnie tylko uchylenie rąbka tajemnicy dot mechanizmu wgrywania oferty (jeden zbiorczy termin dla wszystkich vs mniejsze paczki wystawiane częściej niż raz/mies) Ale luzik poczekam do lutego i tak pożyczkę planuje dopiero za 6-8tyg 😀 i przy okazji wtedy zweryfikuję też prawidłowość działania procesu wnioskowania

Co do RRSO to byłoby fajnie gdyby również poniżej 20k warunki były <15% 😉
Odpowiedz
0 Lajków
JanekRt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-12-2017
Wiadomość 9 z 17 (49 140 wyświetleń)

Pożyczka na klik

 Witam, mam problem ze wzięciem pożyczki "na klik".Bank oferuje mi 10.000 zł,ale kiedy próbuję pobrać wniosek o pożyczkę,pokazuje komunikat "Nie udało się pobrać danych,spróbuj ponownie".

Próbowałem również na innych przeglądarkach Chrome,Internet explorer ,oraz Mozilla firefox.Czyściłem historie,usuwałem pliki  cookies a nawet reinstalowałem przeglądarki.Na aplikacji mobilnej występuje ten sam problem.Dzwoniłem wczoraj w tej sprawie do banku i zgłaszałem sprawę,problem nadal nie jest rozwiązany.Bardzo proszę o pomoc.

 

                                                                                                        Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz
0 Lajków
Daniel1802
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-01-2018
Wiadomość 10 z 17 (49 260 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy