Odpowiedz

Opłata roczna za limit

Hej,

 

mam pytanko odnośnie opłaty za korzystanie z limitu zadłużenia w koncie. Kiedy po raz pierwszy jest pobierana opłata za korzystanie z limtu? Od razu po uruchomieniu i później za rok czy dopiero rok po uruchomieniu limitu?

 

Dzięki za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
auro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-08-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 637 wyświetleń)

Re.: Opłata roczna za limit

Prowizja za posiadanie/obsługę Limitu zadłużenia w koncie jest pobierana dopiero po roku od podpisania umowy o limit i stanowi ona 1,8% kwoty przyznanego limitu, niemniej niż 68zł.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (8 572 wyświetleń)

Re.: Opłata roczna za limit

Czy rezygnując z karty przed upływem roku od jej wydania opłata zostanie pobrana?

Odpowiedz
0 Lajków
nancia1990
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-11-2018
Wiadomość 3 z 4 (5 934 wyświetleń)

Re: Re.: Opłata roczna za limit

Sama rezygnacja z karty nie jest rezygnacją z limitu zadłużenia w koncie. Nie mniej jednak zamkniesz debet przed upływem roku czasu to nie powinieneś mieć pobranej opłaty rocznej za utrzymanie tego limitu. Debet możesz zamknąć w Moim ING w szczegółach swojego konta lub w oddziale banku. Pamiętaj, że do zamknięcia tego produktu kredytowego konieczne jest by był on całkowicie spłacony. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 874 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy