Odpowiedz

Oferta kredytu.

Witam kilka razy próbowałam wnioskowac o pożyczkę gotówkowa, niestety pojawia sie tylko jedna oferta o wiele wyższa od kwoty o którą wnioskuję. Zawsze przy wnioskowaniu pojawialy sie co najmniej dwie, jedna od banku jedna z moja podana kwota, niestety teraz tak nie jest. Nie ma żadnej innej oferty. Czy istnieje szansa, ze zostanie to na dniach naprawione?
Odpowiedz
0 Lajków
Agus96
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 718 wyświetleń)

Re: Oferta kredytu.

@Agus96 Jeśli złożyłaś wniosek kilkukrotnie i mimo tego, wciąż widzisz tylko ofertę na kwotę, która nie spełnia Twoich oczekiwań, proszę, zadzwoń na naszą infolinię- 32 357 00 69. Tam nasz specjalista przyjmie z Tobą taki wniosek. Mam nadzieję, że tym razem system wygeneruje odpowiednią ofertę Emotikon: Szczęśliwy 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 665 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy