Odpowiedz

Nadpłacone odsetki

Witam,

Regularnie nadpłacałem pożyczkę gotówkową rozmaitymi kwotami, w sumie uzbierało się ok 1900 pln. Rzecz jasna kwota ta nie została uwzględniona w kapitale pożyczki tylko w harmonogramie spłat widniało, że jestem zwolniony z ostatnich 6 rat pożyczki.

W chwili obecnej bank zmienił mi harmonogram spłat odpowiednio zmniejszając kwotę raty pożyczki i wydłużając znowu płatność rat do końca trwania umowy.

Czy jeśli spłacę teraz całość pożyczki to zostaną mi zwrócone nadpłacone odsetki ? 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Greg14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 609 wyświetleń)

Re: Nadpłacone odsetki

Witaj,

harmonogram sprzed zmiany oprocentowania możemy przywrócić na podstawie bezpłatnego aneksu w oddziale. 
W momencie wcześniej spłaty pobieramy odsetki tylko do tego dnia. Nie pobieramy ich do przodu, dlatego nie otrzymasz ich zwrotu.
Jeśli spłacisz pożyczkę przed terminem, to otrzymasz automatycznie proporcjonalny zwrot pobranej prowizji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1071
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 574 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy