Odpowiedz

Nadpłacone odsetki

Witam,

Regularnie nadpłacałem pożyczkę gotówkową rozmaitymi kwotami, w sumie uzbierało się ok 1900 pln. Rzecz jasna kwota ta nie została uwzględniona w kapitale pożyczki tylko w harmonogramie spłat widniało, że jestem zwolniony z ostatnich 6 rat pożyczki.

W chwili obecnej bank zmienił mi harmonogram spłat odpowiednio zmniejszając kwotę raty pożyczki i wydłużając znowu płatność rat do końca trwania umowy.

Czy jeśli spłacę teraz całość pożyczki to zostaną mi zwrócone nadpłacone odsetki ? 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Greg14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 970 wyświetleń)

Re: Nadpłacone odsetki

Witaj,

harmonogram sprzed zmiany oprocentowania możemy przywrócić na podstawie bezpłatnego aneksu w oddziale. 
W momencie wcześniej spłaty pobieramy odsetki tylko do tego dnia. Nie pobieramy ich do przodu, dlatego nie otrzymasz ich zwrotu.
Jeśli spłacisz pożyczkę przed terminem, to otrzymasz automatycznie proporcjonalny zwrot pobranej prowizji. 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 935 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Cele oszczędnościowe - cele wspólne

Posiadam pełnomocnika do konta oszczędnościowego. Gdy próbuje utworzyć cel oszczędnościowy zostaje przekierowany do procesu otwarcia wskazanego konta oszczędnościowego.

Czy jeżeli konto do którego mam ...

05-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy