Odpowiedz

Kredyt konsolidacyjny

Witam!
Wczoraj składałem wniosek w oddziale o pożyczkę konsolidacyjną i następnego dnia pani prowadząca moja sprawę poinformowała mnie ze muszę dowieźć zaświadczenie zamknięcia kredytu w instytucji SKOK z 2017 roku. Ciekawi mnie czemu bank chce takowe zaświadczenie skoro historia kredytu i to ze jest zamknięty widnieje w BIK.
Odpowiedz
0 Lajków
mathek4381
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 8 (4 604 wyświetleń)

Re: Kredyt konsolidacyjny

@mathek4381 Bardzo chciałbym Ci pomóc, lecz każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Co za tym idzie, ciężko mi się odnieść do Twojej sprawy przez forum Społeczność Emotikon: Smutny Jeśli jesteś naszym klientem, proszę napisz do nas wiadomość przez Moje ING. Postaramy się ustalić, co stało się w Twoim przypadku. Zapraszam Cię również do naszego oddziału. Tam również udzielimy Ci takiej informacji. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 8 (4 544 wyświetleń)

Pożyczka konsolidacyjna

Dzień dobry. Mam pytanie a raczej stres, który nie daje mi spać. W 2018 roku brałam pożyczkę w BGZ BNP Paribas. W międzyczasie bank zmienil sie w samo BNP Paribas. I tu jest problem 😟 bank do BIK zgłosił że pożyczka jest z 2015- nie wiem skąd im sie to wzięło. W lutym konsolidowalam ta pożyczkę w ING. Pożyczkę splacilam w BNP od razu. Pod koniec marca dostałam z ING pismo że mam dostarczyć pismo że splacilam zobowiazanie w BNP Paribas. I tu problem, na zaswiadczeniu mam date pożyczki w BNP 2018, ING ma informację z BIK ze jest ona z 2015. Zaświadczenie dostarczyłam ale boję się że mogę mieć teraz jakieś kłopoty. Czy bank może mi wypowiedzieć umowę? 😟
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 8 (4 392 wyświetleń)

Re: Pożyczka konsolidacyjna

@Konto usunięte zanim bank wypowie Ci umowę, to najpierw sprawdzimy BIK. Jeśli będziemy mieli wątpliwości poprosimy Ciebie o wyjaśnienia w celu przedłożenia zaświadczenia z banku w którym spłaciłaś kredyt. Oni potwierdzą jakie to było zobowiązanie, z jakiego banku i jakim terminem. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 8 (4 330 wyświetleń)

Re: Pożyczka konsolidacyjna

[ Edytowane ]
@Konto usunięte W BIK ta pożyczka widnieje, jako spłacona. Martwię się, że mogę mieć problemy, że BNP Paribas namieszało z datami, co nie jest moją winą 😟
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 8 (4 325 wyświetleń)

Konsolidacja

Mąż dziś był w banku. Chce skonsolidować kilka kredytów w tym te które posiada w ING. Pani z obsługi wpisała wszytskie dane( zarobki, umowa) zaznaczyła jakie kredyty chcemy skonsolidować . Mąż chciał również dobrać pewna pòle pieniędzy. Po weryfikacji. Bank dał dwie opcje . Z ubezpieczeniem i bez. Ale musi donieść zaświadczenie o zarobkach? Co to oznacza? Że zaświadczenie to formalność ? I bedzie mógł wybrać konkretną opcje zaoferowana z ING? Czy mimo dostarczenia zaświadczenia i opcji kredytu które dał bank decyzja może być odmowna.Jak to wygląda?
Odpowiedz
0 Lajków
justi67
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-04-2020
Wiadomość 6 z 8 (4 430 wyświetleń)

Re.: Konsolidacja

Jakaś odpowiedź?
Odpowiedz
0 Lajków
justi67
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-04-2020
Wiadomość 7 z 8 (4 377 wyświetleń)

Re: Re.: Konsolidacja

@justi67 Jeśli zadeklarowaliście we wniosku kredytowym stan faktyczny, a zaświadczenia potwierdzą to, to nie powinno być przeciwwskazań. Zaświadczenie będzie podlegać weryfikacji, po czym podejmiemy decyzję kredytową.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 8 (4 336 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy