Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Mam pytanie jak bank patrzy na umowę na czas nieokreślony ale na 3/4 etatu? Czy to jakoś zaniża zdolność kredytową? Chodzi mi o kredyt hipoteczny na budowę domu. Posiadam taką umowę, a mąż ma pełen etat na czas nieokreślony. Czy bank patrzy tylko na zarobki i na tej podstawie wylicza zdolność czy wymiar czasu pracy też w tym przypadku będzie miał znaczenie? Szczególnie w tych czasach których się znaleźliśmy, gdzie kredyt teraz ciężej dostać.
Odpowiedz
0 Lajków
Krdytobiorca
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
20
0
29-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 335 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

@Krdytobiorca Miło mi czytać, że nasza oferta Was zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Wnioskując o kredyt hipoteczny badamy zdolność kredytową. Jeśli taką będziecie mieli, przyznamy kredyt. Umowa o pracę na 3/4 etatu, to dochód jaki akceptujemy podczas składania wniosku.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 322 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy