Odpowiedz

Kredyt konsolidacyjny

Witam!
Wczoraj składałem wniosek w oddziale o pożyczkę konsolidacyjną i następnego dnia pani prowadząca moja sprawę poinformowała mnie ze muszę dowieźć zaświadczenie zamknięcia kredytu w instytucji SKOK z 2017 roku. Ciekawi mnie czemu bank chce takowe zaświadczenie skoro historia kredytu i to ze jest zamknięty widnieje w BIK.
Odpowiedz
0 Lajków
mathek4381
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 8 (4 572 wyświetleń)

Re: Kredyt konsolidacyjny

@mathek4381 Bardzo chciałbym Ci pomóc, lecz każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Co za tym idzie, ciężko mi się odnieść do Twojej sprawy przez forum Społeczność Emotikon: Smutny Jeśli jesteś naszym klientem, proszę napisz do nas wiadomość przez Moje ING. Postaramy się ustalić, co stało się w Twoim przypadku. Zapraszam Cię również do naszego oddziału. Tam również udzielimy Ci takiej informacji. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 8 (4 512 wyświetleń)

Pożyczka konsolidacyjna

Dzień dobry. Mam pytanie a raczej stres, który nie daje mi spać. W 2018 roku brałam pożyczkę w BGZ BNP Paribas. W międzyczasie bank zmienil sie w samo BNP Paribas. I tu jest problem 😟 bank do BIK zgłosił że pożyczka jest z 2015- nie wiem skąd im sie to wzięło. W lutym konsolidowalam ta pożyczkę w ING. Pożyczkę splacilam w BNP od razu. Pod koniec marca dostałam z ING pismo że mam dostarczyć pismo że splacilam zobowiazanie w BNP Paribas. I tu problem, na zaswiadczeniu mam date pożyczki w BNP 2018, ING ma informację z BIK ze jest ona z 2015. Zaświadczenie dostarczyłam ale boję się że mogę mieć teraz jakieś kłopoty. Czy bank może mi wypowiedzieć umowę? 😟
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 8 (4 360 wyświetleń)

Re: Pożyczka konsolidacyjna

@Konto usunięte zanim bank wypowie Ci umowę, to najpierw sprawdzimy BIK. Jeśli będziemy mieli wątpliwości poprosimy Ciebie o wyjaśnienia w celu przedłożenia zaświadczenia z banku w którym spłaciłaś kredyt. Oni potwierdzą jakie to było zobowiązanie, z jakiego banku i jakim terminem. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 8 (4 298 wyświetleń)

Re: Pożyczka konsolidacyjna

[ Edytowane ]
@Konto usunięte W BIK ta pożyczka widnieje, jako spłacona. Martwię się, że mogę mieć problemy, że BNP Paribas namieszało z datami, co nie jest moją winą 😟
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 8 (4 293 wyświetleń)

Konsolidacja

Mąż dziś był w banku. Chce skonsolidować kilka kredytów w tym te które posiada w ING. Pani z obsługi wpisała wszytskie dane( zarobki, umowa) zaznaczyła jakie kredyty chcemy skonsolidować . Mąż chciał również dobrać pewna pòle pieniędzy. Po weryfikacji. Bank dał dwie opcje . Z ubezpieczeniem i bez. Ale musi donieść zaświadczenie o zarobkach? Co to oznacza? Że zaświadczenie to formalność ? I bedzie mógł wybrać konkretną opcje zaoferowana z ING? Czy mimo dostarczenia zaświadczenia i opcji kredytu które dał bank decyzja może być odmowna.Jak to wygląda?
Odpowiedz
0 Lajków
justi67
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-04-2020
Wiadomość 6 z 8 (4 398 wyświetleń)

Re.: Konsolidacja

Jakaś odpowiedź?
Odpowiedz
0 Lajków
justi67
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-04-2020
Wiadomość 7 z 8 (4 345 wyświetleń)

Re: Re.: Konsolidacja

@justi67 Jeśli zadeklarowaliście we wniosku kredytowym stan faktyczny, a zaświadczenia potwierdzą to, to nie powinno być przeciwwskazań. Zaświadczenie będzie podlegać weryfikacji, po czym podejmiemy decyzję kredytową.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 8 (4 304 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy