Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt gotówkowy - ilość rat po nadpłacie


Dzień dobry, 

 

w zeszłym miesiącu częściowo nadpłaciłam kredyt. Z tego powodu ilość rat się zmniejszyła. Dziś otrzymałam aktualizację harmonogramu spłat, w którym ilość rat znów jest taka jak była wcześniej i do tego rata jest niższa niż wcześniej. 

Wolałabym aby rata wzrosła (nie są to wielkie kwoty) ale okres kredytowania pozostał taki, jak w zeszłym miesiącu po nadpłacie - to był mój główny cel nadpłaty, aby zmniejszyć ilość rat i skrócić okres spłacania. 

Proszę o wyjaśnienie. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Meggun
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 818 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy - ilość rat po nadpłacie

W przypadku nadpłaty kredytu gotówkowego skracamy ilość rat pozostałych do spłaty pozostawiając ratę na tym samym poziomie.

Niestety po zmianie stóp procentowych zmuszeni jesteśmy do przywrócenia harmonogramu spłaty, na okres wynikający z umowy kredytowej.

Jeśli chcesz skrócić okres spłaty do tego z przed zmiany stóp procentowych, możesz podpisać darmowy aneks w oddziale naszego banku, który przywróci poprzedni okres spłaty Twojej pożyczki.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 749 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Re: Re.: Problem z logowaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za tę sytuację. Rozwiązaniem, jakie możemy podpowiedzieć, do czasu wyeliminowania błędu jest korzystanie z opcji logowania za pomocą PIN-u oraz kluc

...

08-12-2023
Konta z innych banków

Czy jest planowane dorzucenie możliwości podglądu kont z Nest Banku i inteligo?

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy