Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Złożyłam wniosek o pożyczkę gotówkowa, otrzymałam pozytywna decyzje, ale umowę muszę podpisać w oddziale i donieść PIT 11.
Kwota jednak trochę się różni, ponieważ w ciągu tego roku dostałam podwyżkę. Czy w tym przypadku bank może mi odmówić pożyczki ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xxxxxx5678
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-06-2022
Wiadomość 1 z 4 (1 887 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Jeśli kwota Twojego dochodu będzie się różnic od kwoty zadeklarowanej we wniosku kredytowym, to Twój wniosek zostanie zamknięty. Możesz złożyć nowy wniosek. Do podpisania umowy konieczne jest dostarczenie: zaświadczenia od pracodawcy lub wyciągu z konta na które otrzymujesz wynagrodzenie z 3 ostatnich miesięcy (dla umowy o pracę). PIT 11 akceptujemy do końca maja, chyba, że wniosek składałaś jeszcze w maju Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
230
44
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (1 828 wyświetleń)

Czy przy podpisaniu umowy jeszcze raz sprawdza się zdolność kredytowa ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xxxxxx5678
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-06-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 744 wyświetleń)

Przy podpisywaniu umowy o pożyczkę gotówkową nie sprawdzamy ponownie zdolności kredytowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 685 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
..Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania Zrobisz to, gdy zakończymy poprzedni wniosek ...

Taki komunikat dostałam dzisiaj  po nadpłacie kredytu hipotecznego , Dodam ,że wczoraj równiez zrobiłam nadpłatę i bez problemu skróciłam o 3 mc . Dzisiejsza nadpłata to równowartość dwóch rat kapitał

...

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy