Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Złożyłam wniosek o pożyczkę gotówkowa, otrzymałam pozytywna decyzje, ale umowę muszę podpisać w oddziale i donieść PIT 11.
Kwota jednak trochę się różni, ponieważ w ciągu tego roku dostałam podwyżkę. Czy w tym przypadku bank może mi odmówić pożyczki ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xxxxxx5678
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-06-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 434 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Jeśli kwota Twojego dochodu będzie się różnic od kwoty zadeklarowanej we wniosku kredytowym, to Twój wniosek zostanie zamknięty. Możesz złożyć nowy wniosek. Do podpisania umowy konieczne jest dostarczenie: zaświadczenia od pracodawcy lub wyciągu z konta na które otrzymujesz wynagrodzenie z 3 ostatnich miesięcy (dla umowy o pracę). PIT 11 akceptujemy do końca maja, chyba, że wniosek składałaś jeszcze w maju Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
DominikaW
Moderator
Moderator icon
264
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (4 373 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Czy przy podpisaniu umowy jeszcze raz sprawdza się zdolność kredytowa ?
Odpowiedz
0 Lajków
Xxxxxx5678
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-06-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 288 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Przy podpisywaniu umowy o pożyczkę gotówkową nie sprawdzamy ponownie zdolności kredytowej. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 4 z 4 (4 228 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Czas analizy po dodatkowych oświadczeniach

Fajnie by było jakbyś dodała informacje jak długo czekałaś od statusu, ponieważ jestem w tej samej sytuacji i dziś miałem zmianę na: mamy już wszystko podejmujemy decyzję

10-02-2026
Re: Infolinia bezpieczeństwa to jakaś kpina

Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze

...

09-02-2026
Re: Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.

07-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy