Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt gotówkowy - ilość rat po nadpłacie


Dzień dobry, 

 

w zeszłym miesiącu częściowo nadpłaciłam kredyt. Z tego powodu ilość rat się zmniejszyła. Dziś otrzymałam aktualizację harmonogramu spłat, w którym ilość rat znów jest taka jak była wcześniej i do tego rata jest niższa niż wcześniej. 

Wolałabym aby rata wzrosła (nie są to wielkie kwoty) ale okres kredytowania pozostał taki, jak w zeszłym miesiącu po nadpłacie - to był mój główny cel nadpłaty, aby zmniejszyć ilość rat i skrócić okres spłacania. 

Proszę o wyjaśnienie. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Meggun
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 205 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy - ilość rat po nadpłacie

W przypadku nadpłaty kredytu gotówkowego skracamy ilość rat pozostałych do spłaty pozostawiając ratę na tym samym poziomie.

Niestety po zmianie stóp procentowych zmuszeni jesteśmy do przywrócenia harmonogramu spłaty, na okres wynikający z umowy kredytowej.

Jeśli chcesz skrócić okres spłaty do tego z przed zmiany stóp procentowych, możesz podpisać darmowy aneks w oddziale naszego banku, który przywróci poprzedni okres spłaty Twojej pożyczki.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
109
20
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

122585/012023

01-02-2023
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy