Odpowiedz

Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Witam serdecznie,

Jestem klientem ING od prawie 4 lat. Pracuje cały czas, co miesiąc wypłata na konto. Place również od kilku miesięcy UPC, bez żadnych problemów i opóźnień. Niestety kiedyś wkopalem się w Providenta. Próbowałem kilka razy wypełniać wniosek o pożyczkę, ale niestety przez informacje w BiK zostają odrzucone. Czy istnieje szansa żebym w punkcie ING indywidualnie dostał kredyt na spłatę tych zobowiązań? Drugie pytanie, czy jeśli się nie uda, ale splace swoje zobowiązania w najbliższym czasie to jak wyglądają potem informacje w BIk? Długo zostaje informacja, że byłem zadłużony? Jak potem wyglądaja możliwość wzięcia kredytu? Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Bogielski98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-09-2020
Wiadomość 1 z 4 (5 853 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Z tego co mi wiadomo to w BIK informacje zostaje przez 5 lat
Odpowiedz
0 Lajków
gorzelskamagda
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-09-2020
Wiadomość 2 z 4 (5 756 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

[ Edytowane ]

@Bogielski98 BIK może przetwarzać dane o kredycie przez 5 lat. Po spłacie zobowiązania w Provident poproś ich o aktualizację danych w BIK. To powinno pomóc. W międzyczasie możesz złożyć u nas wniosek kredytowy i sprawdzimy Twoją obecną zdolność kredytową. Do każdego wniosku staramy się podejść indywidualnie, dlatego niewykluczone, że kolejny wniosek będzie pozytywny. Wniosek kredytowy możesz złożyć w Moim ING, pod numerem 32 357 00 69 lub w oddziale. Kanał złożenia wniosku nie wpływa na decyzję kredytową. Jeśli nasza decyzja się nie zmieni, to zachęcam Cię do złożenia wniosku, dopiero gdy Twoja sytuacja z BIK będzie wyjaśniona. Dodatkowe informacje w sprawie swojego zadłużenia powinieneś otrzymać od Provident.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 4 (5 715 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Provident ma (teoretycznie) 30 dni na aktualizację danych w BIK w przypadku spłaty pożyczki. Nie jest to regułą aby pozabankowe pożyczki wywiązywały się sumiennie z tego obowiązku. Po spłacie pożyczki Provident wyślij natychmiast żądanie aktualizacji danych w BIK. Mailem powinno wystarczyć ale jednak z praktyki wiem, że jednak lepiej forma papierowa z podpisem długopisem i wysyłka Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru jest skuteczniejsza.
Odpowiedz
0 Lajków
Faraon24
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
5
30-12-2019
Wiadomość 4 z 4 (5 528 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy