Odpowiedz

Debet na koncue

Witam.Do końca listopada 2022 miałam przyznany debet na koncie bo tak też miałam umowę o pracę.Byłam pewna że do 30 listopada mogę zgłosić się do banku z prośbą o przedłużenie umowy debetowej.Jednak przy moim ogromnym zaskoczeniu dnia 28.11 została mi wypowiedziana i pozostało mi saldo ujemne na koncie.Czy w takim przypadku jak pojadę do placówki bankowej z nową umowa o pracę jest możliwość wznowienia debetu pomimo ujemnego salda?
Odpowiedz
0 Lajków
Kama2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-11-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 924 wyświetleń)

Re.: Debet na koncue

 
Odpowiedz
0 Lajków
Kama2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-11-2022
Wiadomość 2 z 3 (4 922 wyświetleń)

Re: Re.: Debet na koncue

W tej sytuacji konieczne będzie złożenie wniosku o nowy limit w koncie. Każdy taki wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Wniosek możesz złożyć w swojej bankowości Moje ING, na infolinii pod numerem 32 357 00 69 lub właśnie w oddziale. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 3 z 3 (4 864 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Witam
Czy przy konsolidacji kredytu gotówkowego pod hipotekę bank wymaga konkretnej ilości spłaconych rat w tym gotówkowym?

Pozdrawiam

15-12-2025
Re: Zamknięcie IKZE bez wpłat

Możesz wypłacić pieniądze z IKZE wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba. To tzw. zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci, jeśli wypowiesz umowę o jego prowadzenie i nie spełniasz ustawowych warunków do wypłaty.

...

15-12-2025
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

15-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy