Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Witam mam mianowicie kilka pytań odnośnie pożyczki gotówkowej a mianowicie jeśli chodzi o zaświadczenie o dochodach wystarczy skan przy składaniu wniosku online, czy będę również poproszony o oryginał w wersji papierowej podczas podpisywania umowy kiedy wniosek zostałby rozpatrzony pozytywynie. Kwota pożyczki jaka została mi zaproponowana przy wypełnianiu wniosku to 30 000zł na okres 60miesiecy.
Oraz moje kolejne pytanie dotyczy zdolności kredytowej na tą kwote czy jest możliwe otrzymanie pozytywnej decyzji w wniosku w wieku 20lat przy zarobkach podstawa 2642zł na reke + jakieś premiw i nadgodziny, mieszkam z rodzicami, nie posiadam zobowiązań kredytowych, pożyczek rat oraz zadłużeń a cała wyplata jest do mojej dyspozycji. Z dniem 1 grudnia będę miał umowę na czas nieokreślony i będą to 3 miesiące przepracowane w moim zakładzie pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
KacperJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 856 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Jeśli chodzi o kwestię zaświadczenia o dochodach, to online we wniosku możesz dołączyć skan, jednak zawsze możemy dodatkowo poporosić o wizytę w naszym oddziale i dostarczenie oryginału dokumentu. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero podczas rozpatrywania wniosku. Wpływają na nią różne czynniki. Jeśli chcesz sprawdzić czy możemy przyznać Ci dany kredyt- złóż wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 746 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Miesiace do wyliczeni dochodu

Średni dochód netto gospodarstwa domowego wylicza się na podstawie ostatnich 3 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Więc jeśli wniosek składasz w maju  - nie bierzesz tego miesiąca pod uwagę. 

19-05-2024
Rata kredytu

Podniosła mi się rata kredytu hipotecznego chociaż stopy procentowe są na niezmienne. Czym to jest spowodowane?

19-05-2024
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy